Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Erre mi a magyarázat?

Kitti malik kérdése:

Erre mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
nem hiszek a szellemekben. de tegnap itt aludtak a barátnőim és horrort nétünk ( átok 3) és közben olyan hajnal 1 körül felvolt kapcsolva a villany és elment az áram.. 2 perc után elkezdett a villany villogni nagyon megilyedtünk odamentünk a tv-hez amikor bekapcsolódott a porszívó csak úgy az a szoba másik felében volt.. és a végére már csak az kellett hogy a tv-be beufrott a horrorban az átok fele és mi pont ottáltunk.. :o aznap 3-man 1 ágyon feküdtünk még mozdulni se mertünk... erre mi a magyarázat mert kerestem de nem találtam..csak azt hogy most halt meg a barátnőmnek a mamája aznap éjszaka.. :O

2013. márc. 3. 13:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
áramingadozás volt. a másik felét nem értem.. hol álltatok? a tv előtt? és épp az Átok ment? biztos megismételték éjszak az adást...
2013. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
fake gyanús :D
2013. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen a tv előtt álltunk és hírtelen beugrott az átok feje. az eggyik bnőm rosszul is lett. :O
2013. márc. 3. 16:30
 4/14 anonim válasza:
én nem tudom h igaz-e de ha az akor a nagymama tudatni akarta h meghalt és dühös lehettet h nem tutok róla vagy vmi ilyesmi anyum mikor kicsi volt és törökülésben ült hasig betakarózva a takaro kidomborodott és nyult anyum felé valami de ő csak rácsapott és már nem történt semmi én már akkor megijedtem mikor a barátnőméknél aludtam és egyszer kinyitottam a szemem és valami fekete kislány alak nézett megijedtem éss piszkáltama abarátnőmet h kejjen fel és helyet cseréltem vele és utána a másik oldalrol nézett rám nem mertem mozdulni see
2013. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igaz amit írtam így történt.. nagyon félünk most.. éteznének szellemek?am pont az a bnőm lett rosszul akinek meghalt a nagyija.. :O
2013. márc. 3. 19:46
 6/14 anonim válasza:
100%
nem lehet ,hogy a porszívó be volt dugva a konekktorba és mikor visszajött az áram beindult? nekem volt ilyen a tv is bekapcsolódik ha elmegy az áram és visszajön a villany meg lehet azért vibrált mert hol volt áram hol nem lehet alig jöt vissza.
2013. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
gonosz szellemek támadtak rátok! műskor ne nézzetek horrort, mert a horrorra a szellemek nagyobb eséllyel előbújhatnak!
2013. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Ez a story mega fake!

Hahaha... Lehet hogy a hulla nagyi utoljara meg ki akart porszivozni! Rend es tisztasag volt a lakasban?

2013. márc. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Persze s a nagyi veletek együtt megnézte a filmet s aztán úgy gondolta, hogy jól megijeszt, ne nézzetek többet horrorfilmet...


Amúgy a Grudge 3 nem is annyira ijesztő, elég gagyira sikeredett. Az 1-es és a 2-es fényévekkel jobb.

2013. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
minden mondatod végére odarakod ezt: :O?
2013. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!