Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van erre ésszerű magyarázat?

Van erre ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés

Szellemet idéztünk asztallal..(vagy nemtom hogyan kell ezt irni,de gondolom értitek).

Szóval én nem hiszek az ilyesmibe,de egyszercsak az asztal elkezdett egy lábra állni,de már nem fogta senki,mert mindenki meg ijedt,és elugrott onnan..

És magától állt kb 1 percig,aztán szép lassan leereszkedett.

De komolyan,mindenki távolabb állt,senki nem fogta....

Ez hogy lehet?????


2010. dec. 7. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ki találta ki? Nálad történt, vagy egy barátodnál?? Könnyen lehet, hogy egy "egyszerű" tréfa áldozatai agytok. :)

Valamelyik haverotok szórakozott (főleg, ha sötét volt, mert szellemidézéskor az van).

2010. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jah szellemere már gondolni se lehet,ha már szellemet idéztek, akk biztos,h nem szellem volt,mért is lenne?="D
2010. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A sógorom hisz az ilyesmiben..Ő csinálta(hivta a szellemet,stb,de ő nem ült le az asztalhoz,messziről beszélt).

Rokonsággal csináltuk..

Szóval átverés kilőve..

2010. dec. 7. 11:11
 4/17 A kérdező kommentje:

ja és még valami..

Ez a sógorom 6éve van a családban..

Leirta egy papirra,hogy milyen színű öltönyben temették el az apukáját 20 évvel ezelőtt..Majd odaadta nekem,de nem nézhettem meg..

Aztán hívta az apja szellemét..

Mondta,hogy kopogjon az asztal 1-et ha feketébe lett eltemetve.2-t ha barnába,3-at ha fehérbe..

Az asztal kopogott 2-t.

Előveszem a papirt és tényleg barna van ráírva..

Ezt nem tudhatta senki...

Mert akkor még nem is ismertük,és hát nem arról fogunk beszélgetni hogy miben lett eltemetve az apukája...

2010. dec. 7. 11:17
 5/17 Benga ***** válasza:
nem lehet, hogy a sógorod kopogott az asztalon? Vagy lehet, hogy ő tréfál titeket.
2010. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt a kopogósat evlünk is megcsinálták. Szerintem valaki az asztalnál ülőknél be lett avatva! :)
2010. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezek nem szellemek, hanem telekinetika - ami egyszerű bizonyított, ésszerű dolog. Adott helyzetekben, felfokozott lelkiállapotban (épp ilyen pl.a szellemidézés)az agy hullámok képesek mozgatni a tárgyakat.

Rengeteg kísérlet született erről, és igazából nincs is benne semmi különleges, természetfeletti, csupán mert ritkán történik ilyesmi. De ilyen szellemidézéseknél épp azért gyakori, mert általában mindenki nagyon akarja, hogy történjen valami - és az akarás erős gondolathullámokat gerjeszt.

Hát igen, tök misztikusan hangzik, de valójában ez is csak amolyan emberi dolog...

2010. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem az agy irányítja h mozogjon vagy lebegjen valami. mert akkor nem arra koncentrálnak. Nekünk lebeget az asztal és mindenki félt rajtam kívül és ráültem az asztalra de akkor is lebegett! utánna 6an nyomtuk lefele de akkor sem ment le,és vagy 4percig lebegett.
2010. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
amúgy ezt a katonaságnál is megcsináltattam de ott rászkodott az asztal és kaparás hangok jöttem az asztalból. és már akkor mindenki 5méterre állt az asztaltol:D
2010. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"nem az agy irányítja h mozogjon vagy lebegjen valami. mert akkor nem arra koncentrálnak."


De jó, hogy te így szimplán belelátsz a tudatalattiba... szellemidézés kapcsán a legtöbb embernek az asztal mozgatása ugrik be, és azt tartják a legfőbb bizonyítéknak is. Ne akard már megmagyarázni, hogy senki,még tudat alatt sem gondol arra, hogy bár megmozdulna...

2010. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!