Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van erre logikus magyarázat?

Van erre logikus magyarázat?

Figyelt kérdés
Miközben kutakodtam a mobilom régi képei közt, találtam egy szilveszterit, amin lehet hogy ectoplazma, két orb, és egy árnyék ember is szerepel. (most az egyszer) kérném a szkeptikusok segítségét. Na? Ezt mivel lehetne magyarázni? [link]
2011. máj. 24. 17:35
1 2 3 4 5
 1/48 valakiakitnemismersz ***** válasza:
nekem a kép se jön be ezomaci.Egy szkeptikus.
2011. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Vagy lehet pont ez a lényeg és nincs rajta semmi? hát a semmi szerintem logikus hogy semmi ezt ezzel magyarázom.
2011. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Szerkesztenél a képre nyilakat, hogy hol kéne és mit látni?
2011. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
Mi az a képen, cigifüst?
2011. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Nah végre bejött a kép :D őmm látok rajta egy tűzijátékot meg egy cigaretta füstöt.Érdekes biztos E.T csinálta.
2011. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:
nekemsem jön be. :S
2011. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
A szkeptikus részt felejtsétek el, hülyeség volt. - -" Amúgy az árnyék ember (nem biztos hogy az, de valami kiábrázolódik a jobb alsó sarokban. Ugyan onnan valami nyalábok indulnak el az ablak felé. Azt hittem tükröződés, de kinyúlik az ablakon túlra is, jobb felső sarok. Ugyan itt két orb van, egy full fekete, és egy világító fehér. (nem lámpa, megnéztem). Szóval van aki hasonló szellemfotót látott már, vagy van ilyesmikkel tapasztalata?
2011. máj. 24. 17:52
 8/48 A kérdező kommentje:
Nem cigi füst, (épp ez az):(
2011. máj. 24. 17:53
 9/48 valakiakitnemismersz ***** válasza:
De cigifüst és egy kis photoshop készítmény :)
2011. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Nem photoshop. Akkor nem a szkeptikusok segítségét kértem volna az elején. Csak szerettem volna megnyugodni, hogy valami e-világi. Akkor azt mondom, hogy pl valami fellökött jelenéseket láttam, meg satöbbi. Ne nézz már hülyének!
2011. máj. 24. 18:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!