Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van erre logikus magyarázat?

Van erre logikus magyarázat?

Figyelt kérdés
Miközben kutakodtam a mobilom régi képei közt, találtam egy szilveszterit, amin lehet hogy ectoplazma, két orb, és egy árnyék ember is szerepel. (most az egyszer) kérném a szkeptikusok segítségét. Na? Ezt mivel lehetne magyarázni? [link]
2011. máj. 24. 17:35
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
dohányzol? ez cigi füst. Én azt ajánlom, hogy szokj le mert azért látsz félre mindent...
2011. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Az én képemen viszont a füst csúszna nem? De ha ez az exponálás miatt van, akkor miért nem jelentkezik ez a döbbi tárgynál? Pl a tűzijátéknál? Mert a kép amit mutattál azon minden dolgon jelentkezett az exponálás. Ja és előző, nem dohányzok, és a család többi tagja sem. Szóval utoljára mondom, NEM CIGIFÜST!
2011. máj. 26. 17:24
 43/48 A kérdező kommentje:
Amúgy a mobil mikor ezt lefényképezte, nem mozgott, tisztán emlékszem.
2011. máj. 26. 17:26
 44/48 anonim ***** válasza:

mi ez?

2 faág, tűzijáték meg fények.


mennyit drogozol te?

2011. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Azért, mert az exponálásban a fényforrásokra van nagy hatással. A fa világít? Nem.
2011. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Én már nem tudom, mit higgyek, de annyi biztos, hogy az ablaküveg olyan, mint egy átlátszó tükör. Ennél durvább fotókat is készítettünk rendes kamerával és eszünkbe sem jutott hívni a szellemirtókat, vagy Caspert kiáltani.


Ahogy az egyik rejtélyre már fény derült, úgy a másik kettőre is lehet ésszerű (nem paranormális eredetű) magyarázat... De az is lehet, hogy szellemek...

2011. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet rá logikus magyarázat. Nem véletlenül ez a kérdés. De nem csak ez a kép miatt kezdtem el gyanakodni szellemekre. Történt pár fura dolog, bár nem lehet mindegyiket kiszűrni a külső eseményektől. Ez a kép az első viszonylag meggyőző bizonyíték. Lehet hogy tényleg túlreagáltam a dolgot, de lehet hogy igazam van. :(
2011. máj. 27. 10:30
 48/48 anonim ***** válasza:

Fust, hosszu exponalasi ido, pokhalo, valami szosz a lencsen

Az arnyekot nem latom

2011. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!