Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van erre logikus magyarázat?

Van erre logikus magyarázat?

Figyelt kérdés
Miközben kutakodtam a mobilom régi képei közt, találtam egy szilveszterit, amin lehet hogy ectoplazma, két orb, és egy árnyék ember is szerepel. (most az egyszer) kérném a szkeptikusok segítségét. Na? Ezt mivel lehetne magyarázni? [link]
2011. máj. 24. 17:35
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Ja és ha égősor lenne, akkor hogy hogy látszik a fán is? Jobb felső sarok, nézd csak meg jobban!
2011. máj. 24. 21:03
 32/48 anonim ***** válasza:
csillagszóró
2011. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
a nyúlványokat is magyarázza
2011. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Le írnád pontosan hogy ezt a képet miért és hol fotóztad ? tükör , ablak vagy mi a fene ? semmit nem lehet belőlle ki venni csak azokat a vonalakat viszont én nem akarlak sértegetni és meg ijjeszteni sem de ha nem fake a kérdés és nem photoshopos kreálmány akkor ez bizony szellem...
2011. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
A kép az ablaknál készült szilveszterkor. (nem photoshop) erre esküszöm. A kép azért készült mert megpróbáltam lekapni egy tüzijátékot háttérképnek. De azt hittem nem sikerült, ezért nem néztem meg a képet, csak most. Amúgy aki azt mondta csillagszóró, (nem a tüzijáték a paranormális jelenség). xD A fekete orbot kizártuk, csak egy akasztó volt, ami megállította a redőnyt, hogy ne mennyen fel tövig. Azért nem vettem észre először, mert közben leszakadt. De a fehér orbra a jobb felső sarokban még mindig nincs semmi magyarázat. Megnéztem hogy nem-e a lámpa volt, de az nem tükröződik vissza. És ha lámpa izzó lenne, akkor a képen látszana a neonszála is, vagy mi.
2011. máj. 25. 08:06
 36/48 A kérdező kommentje:
23:55 A nyúlványokat hogy magyarázza A rossz minőségű kép? Elmagyaráznád?
2011. máj. 25. 08:10
 37/48 anonim ***** válasza:
Koszos ablak, hosszú exponálási idő, rossz minőségű fénykép. Mindezek miatt a fények elég hülyén tudnak kinézni.
2011. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Itt is van egy bukta. Jobb felső sarokban ez a nyaláb kinyúlik a fa részre is. És az nem tükröződik vissza eléggé, hogy ennyire látszon. És ott felül még is ki, és hogy koszolta volna össze a fát?
2011. máj. 26. 12:51
 39/48 A kérdező kommentje:
Komolyan nincs senki akinek már voltak ilyen nyalábos szellemképei?
2011. máj. 26. 12:52
 40/48 anonim ***** válasza:

Azért nyúlik át oda, mert hosszú volt az exponálási idő? Nem játszottál még soha úgy este a telefonnal, hogy éjszakai módra állítod (akkor hosszú az exponálás) és valami mozgó tárgyat fényképezel, vagy közben elmozdítod a kamerát? Pont így fog kinézni. Azért küldök énis egy linket. Az egyeteln különbség a két kép között, hogy ezen több a szín, de ott vannak a nyúlványok is

[link]

2011. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!