Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi van a szobámban? Ez szellem...

Brigivagyok kérdése:

Mi van a szobámban? Ez szellem? Hol találok jó szellemüzőt? Vagy tudom is én, mi a neve annak a dolognak. Sos! Ne nézzetek őrültnek, légyszi.

Figyelt kérdés

hát előre is bocsi a rossz helyesírásért, de nagyon sietek

na hát akkor.. sok dolog történt velem. először is úgy egy éve amikor bementem a házunkba elfogott a félelem. még nem láttam semmit, de már féltem.. beléptem a házunkba és megpillantottam egy ilyen.. nemistudom, hogy mondjam el. egy hatalmas kecske, vagy bikafejet és egy kislányta földön ülve. minden 3 mp alatt történt. rettegtem, pedig aztsem tudtam mi történt akkor. durva szitu volt az tuti. tudom, hogy úgyhangzik, mint aki most találja ki a dolgokat pedig nem. mielőtt ez megtörtént, előtte már jóval úgy éreztem, hogy valami figyel. ( ez most is van)

na akkor ezután jó ideig nem történt semmi, de aztán megint kezdődtek. aludtam, nem tudom hány óra lehetett. megjegyzem roha**dtul jól aludtam. és akkor csak arra ébredek, mintha valamni próbálna bemenni a lelkembe. vagyis, nemtudom hogy mondjam. mintha ki akarnák tuszkolni a lelkem. nagyon rossz volt. mire abbahagyódott ez a kb 4/5 mps dolog, addigra már ziháltam. rettegtem. aztán valahogy sikerült visszaaludnom. aztán egyszer olyat álmodtam, hogy egy csomó vadidegen lány engem bámul és én ettől nagyon beparázok. ez volt az álmomban. ez nem is olyan durva de aztán jön még a többi.

mikor lefekszem úgy érzem, hogy valami van a szobámban. mintha valaki az ágyamnál állna és nézne, miközben alszom.

van egy kiskutyám, Manó, akit nagyon szeretek és nemis annyira kicsi.(1 éves lesz hamarosan) na igen és egyszer átmentem anyumék szobájába filmet nézni Manóval. Manó hirtelen elkezd morogni és ugatni vaalamit. én nem láttam semmit. komolyan semmit. felkapcsoltam a villanyt és csitítottam de 2 órán keresztül ezt csinálta.. aztán rávettem magam és kimentünk. legalább 10 percig nyugtatgattam manót és csitítgattam. parás volt.

aztán ez mindig történik. este kiválasztom a ruhát, hogy mibe megyek holnap ( hosszú idú, lány vagyok ;)) becsukom a szekrényem ajtaját, és mire hazajövök nyitva van. és ezt minden nap! nem anyu, vagy valaki más tukál benne hanem.. nemtudom.. fura. mindig nyitvavan, még akkor is ha nincs otthon senki.

aztán a szobám előtt van egy komód és tisztán emlékszem hogy csukva volt, nem volt ottthon senki és nem is szoktuk azt nyitogatni, kimentem a szobámból és nyitva volt. amikor egyszer átjöttek a rokonok, nekem anyumék szobájában kellett aludnom. a földön. egy szekrénynél. nnem féltem. hasamnél a laptop épp zenét hallgatok, amikor hirtelen kivágódik a szerény ajtaja. fura..

na meg ez nem rég volt.. pontosabban tegnap. na fekszem az ágyamban, aszobámban, és olvasok a laptopon mire egy dörömbölést hallok a hátam mögül. jobb oldalamnál fal van,utána fürdő van, mögöttem is fal van, ott a konyha, anyumék aludtak. de egy erőteljes ütésvolt. hallottam.

és a tárgyak. hát öregem ez mindig igy van nálunk. ülök a konyhában és hirtelen leesik a szobanövény. kaajakra. nemkamu. senki sem lökte le, csak úgy a semmiből. többször megimétlődött, de más tárgyakkal. anyuval is! ráesett valami üres doboz a spászban. nagyon félek abban a roha*dt házban. régi, nagyon és a padlás tele van még ilyen világháborúban élt emberek cuccaival. félek. kérlek ne nézzetek hülyének, vagy valami. nem vagyok bolond. egy 15 éves lány vagyok aki nemtudja, mi történik veele. para..

légyszi segítsetek, mit tudok csinálni?



2012. dec. 28. 17:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerezz egy macskát!


Elég ha kölcsön kéred egy hétre.

2012. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 .Nymphetamine. válasza:
74%
Kedves 10. válaszoló, sajnos nem tudom melyik az a történet. Természetesen láttam alapműveket a témában, de inkább olvasok. Az okkultizmus démonológiai és kabbalikus részét kutatom főképp, valamit a Thelema tanait és az egyiptomi ceremonális mágiát próbálom elsajátítani. De a szellemek és egyéb természetfeletti lények gyakran előjönnek ezekben a témákban is.
2012. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 dress9dora ***** válasza:
15%
Megértelek.Kérlek,ne félj.BIZTOS hogy nem szellem.100%.Szerintem fordulj orvoshoz.Nem lehet,hogy a házba költözésed előtt valami félelmetes dolog történt veled?(nem ilyen hülye kis gyerek szellemsztorikra gondolok,mint ez)Mert ha igen,meglehet h paranoiás vagy.A szekrényajtó az oxigén,levegő és különféle dioxénok miatt is kinyitódhat.leesik a cucc.ez ugyanaz a helyzet.levegő,oxigén,mozgolódás,fuvallat,stb...:))ha elkezd ugatni a kutya,az bármitől lehet.esetleg megbolondult,vagy csak ugatni volt kedve.vagy ment vki az utcán(nem szellem,egy komplett ember,vagy állat)főleg állat,a kutya általában kutyát szokott megugatni.az álom csak álom.az érzés csak érzés,amm lehet hogy anyud benyitott és megfigyelt hogy szépen alszol-e.amm nekem is van ilyen érzésem.de nem szellem.ha idegen lányok figyelnek:nyugi,biztos tetszel nekik:)))az élet játék,és ne pazarold el arra,hogy állandóan rettegsz,mert majd 101 évesen a halálos ágyadon azt fogod mondani,h de jó lett volna élvezni az életet,és nem értelmetlen dolgoktól rettegni:))
2013. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó te hasonló helyzetben és kémiai anomáliákat keresgetnél? Még véletlen sem ijednél meg ügye?

Egy ilyen szellem jelenség minden ilyen eseményt megmagyarázna, de te mégis biztosan kitudod zárni a létét mindenféle hozzá értés nélkül, és inkább mindenféle abszurd dolgot kitalálsz csak hogy magyarázd a dolgot.

-Hülye a kérdező, hülye a kutya, hülye a gázrészecske, hülye a komód.

De az eszedbe sem jut hogy te gondolod hülyén, és ha valami úgy néz ki, és úgy is tesz mint egy szellem akkor az nagy valószínűséggel egy szellem.

Aminek 4 lába van és ugat az valószínűleg kutya lesz, és nem egy időjárási jelenség amit zabolátlan gáz és por részecskék alkotnak.

2013. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló dolgok történtek velem is,de nekem látomásaim is vannak és csomószor valóra válik egy kiránduláson amikor 3.-os voltam kezdődött az egész,egy fiú jött az osztályba és mellette sétáltam mikor hirtelen térdre rogytam és elkezdtem sírni.A fiú aki igazából nem volt valami kedves és a legrosszabb volt akkor más volt felsegített megnyugtatott majd megkérdezte mi bajom.Az volt az első látomásom, láttam egy férfit aki telefonált miközben vezetett majd összeütközött egy kamionnal ami valami veszélyes anyagot szállított és a kocsira ment,mikor ezt elmondtam a fiúnak kérdezte hogy hogy nézett ki a pasi.Körülírtam azt mondta hogy csak viccelek,nem értettem.A kirándulás után egy héttel sírva jött hozzám és elmondta hogy meghalt az apja,ugyanúgy mint ahogy én azt elmondtam..
2013. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

hú, ha én a helyedben lennék... húúú.. erős lány vagy ;)

na, szóval. én azt ajánlanám, hogy idézz szellemet, és közben amikor kapcsolatba léptél vele, kérd meg, hogy távozzon a házadból. vagy, hát, nemistudom...

2013. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Saját ház?Mióta lakjátok?

Van ott valami, ami helyhez vagy személyhez kötődik!Vagy valaki esetleg odavonzotta, ha van a családban, aki szellemidézéssel, mágiákkal foglalkozik(persze valaki előttetek lakó is művelhetett ilyet).

Kezdetnek annyit tudok ajánlani, hogy a régi, másoktól származó felesleges kacatokat tüntessétek el a padlásról, el a ház közeléből.Minden felesleges cucctól, ami nem saját és nem kell, szabaduljatok meg.Már ez is segíthet.a továbbiakat majd azután meglátjuk..

2013. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, inkább ne idézz semmit, nem szükséges, már ott van és nem biztos hogy elég védelem van rajtad ahhoz, hogy "szorosabb" kapcsolatba lépj vele.Ő a maga módján már felvette a kapcsolatot veled.ezt kellene most leépíteni.Helyesebb lenne, ha arra a bizonyos nagytakarításra fordítanád az időd és a többit figyelmen kívül hagynád.Az imák azonban rendkívül hatásosak tudnak lenni!Kérj áldást, védelmet és, hogy megtisztuljon az otthonod minden gonosz, negatív energiától.
2013. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Először mindenképpen vedd fel vele a kapcsolatot mert lehet hogy ismerted vagy csak egyszerűen megkedvelt és csak segíteni akar és azért kopog hogy tudassa veled hogy ott van de ez nem biztos. De az is meglehet hogy meg akar szàllni hogy ő is tudjon élni. Vagy csak annyi hogy ottvlakott a hàzba és nem akarja hogy hàborgassàk. A legfontosabb keress föl egy szellem űzöt minnél gyorsabban :)
2013. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Itt sok jó tippet olvashattál,só,vas,takarítás stb.Én javasolnám a fokhagymát és pár tiszta magasrezgésű hegyikristály ásvány elhelyezését is.Ha van régi tükör-amit használtan vettetek(netán az előző lakók hagytak ott)-attól szabaduljatok meg.
2013. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!