Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi van a szobámban? Ez szellem...

Brigivagyok kérdése:

Mi van a szobámban? Ez szellem? Hol találok jó szellemüzőt? Vagy tudom is én, mi a neve annak a dolognak. Sos! Ne nézzetek őrültnek, légyszi.

Figyelt kérdés

hát előre is bocsi a rossz helyesírásért, de nagyon sietek

na hát akkor.. sok dolog történt velem. először is úgy egy éve amikor bementem a házunkba elfogott a félelem. még nem láttam semmit, de már féltem.. beléptem a házunkba és megpillantottam egy ilyen.. nemistudom, hogy mondjam el. egy hatalmas kecske, vagy bikafejet és egy kislányta földön ülve. minden 3 mp alatt történt. rettegtem, pedig aztsem tudtam mi történt akkor. durva szitu volt az tuti. tudom, hogy úgyhangzik, mint aki most találja ki a dolgokat pedig nem. mielőtt ez megtörtént, előtte már jóval úgy éreztem, hogy valami figyel. ( ez most is van)

na akkor ezután jó ideig nem történt semmi, de aztán megint kezdődtek. aludtam, nem tudom hány óra lehetett. megjegyzem roha**dtul jól aludtam. és akkor csak arra ébredek, mintha valamni próbálna bemenni a lelkembe. vagyis, nemtudom hogy mondjam. mintha ki akarnák tuszkolni a lelkem. nagyon rossz volt. mire abbahagyódott ez a kb 4/5 mps dolog, addigra már ziháltam. rettegtem. aztán valahogy sikerült visszaaludnom. aztán egyszer olyat álmodtam, hogy egy csomó vadidegen lány engem bámul és én ettől nagyon beparázok. ez volt az álmomban. ez nem is olyan durva de aztán jön még a többi.

mikor lefekszem úgy érzem, hogy valami van a szobámban. mintha valaki az ágyamnál állna és nézne, miközben alszom.

van egy kiskutyám, Manó, akit nagyon szeretek és nemis annyira kicsi.(1 éves lesz hamarosan) na igen és egyszer átmentem anyumék szobájába filmet nézni Manóval. Manó hirtelen elkezd morogni és ugatni vaalamit. én nem láttam semmit. komolyan semmit. felkapcsoltam a villanyt és csitítottam de 2 órán keresztül ezt csinálta.. aztán rávettem magam és kimentünk. legalább 10 percig nyugtatgattam manót és csitítgattam. parás volt.

aztán ez mindig történik. este kiválasztom a ruhát, hogy mibe megyek holnap ( hosszú idú, lány vagyok ;)) becsukom a szekrényem ajtaját, és mire hazajövök nyitva van. és ezt minden nap! nem anyu, vagy valaki más tukál benne hanem.. nemtudom.. fura. mindig nyitvavan, még akkor is ha nincs otthon senki.

aztán a szobám előtt van egy komód és tisztán emlékszem hogy csukva volt, nem volt ottthon senki és nem is szoktuk azt nyitogatni, kimentem a szobámból és nyitva volt. amikor egyszer átjöttek a rokonok, nekem anyumék szobájában kellett aludnom. a földön. egy szekrénynél. nnem féltem. hasamnél a laptop épp zenét hallgatok, amikor hirtelen kivágódik a szerény ajtaja. fura..

na meg ez nem rég volt.. pontosabban tegnap. na fekszem az ágyamban, aszobámban, és olvasok a laptopon mire egy dörömbölést hallok a hátam mögül. jobb oldalamnál fal van,utána fürdő van, mögöttem is fal van, ott a konyha, anyumék aludtak. de egy erőteljes ütésvolt. hallottam.

és a tárgyak. hát öregem ez mindig igy van nálunk. ülök a konyhában és hirtelen leesik a szobanövény. kaajakra. nemkamu. senki sem lökte le, csak úgy a semmiből. többször megimétlődött, de más tárgyakkal. anyuval is! ráesett valami üres doboz a spászban. nagyon félek abban a roha*dt házban. régi, nagyon és a padlás tele van még ilyen világháborúban élt emberek cuccaival. félek. kérlek ne nézzetek hülyének, vagy valami. nem vagyok bolond. egy 15 éves lány vagyok aki nemtudja, mi történik veele. para..

légyszi segítsetek, mit tudok csinálni?



2012. dec. 28. 17:51
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
88%
Én megyek és kitakarítom a szellemet, hova valósi vagy?
2012. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
komolyann mondod?
2012. dec. 28. 18:46
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
Első válaszoló,te biztos erdélyi vagy,igaz??
2012. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 .Nymphetamine. válasza:

Szerintem egy szellemről van szó. Először is: ne ess kétségbe, ők nem részei már ennek az anyagi világnak, a mentál síkon léteznek. Az, hogy pl. árny alakjukban észre veszed őket nem más, mint a fizikai síkra való kivetülésük, a Te szemed pedig asztrálisan érzékeny az ilyesmire.


Rövid távon sóval tudsz védekezni ellene. Ha beszórod az ajtód és az ablakaid alját, egy jó megoldás a nyugodt alvásra.


Hogy miért keresi Veled a kapcsolatot, azt nem tudom, lehet egy elhunyt rokon, vagy egy régi lakosa a háznak. Vagy olyasvalaki, akinek semmi köze egyikhez sem.


Ha eltelik egy hét, és még mindig hallasz zajokat, látsz árnyakat, akkor vagy keress fel szakembert, vagy próbáld meg Te felvenni vele a kapcsolatot. Nem kell tőlük félni, fizikailag nem árthatnak Neked, de ha nem értesz hozzá, egyedül ne kezd idézésbe! Max. a táblás-módszert alkalmazd.


Remélem érthető voltam, ha nem, kérlek mond meg, és megpróbálok részletesebben utánajárni.

2012. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 rionen ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

A só mindenképpen megfelelő. Én még ajánlanám a levendula füstölőt a ház minden helységében és nem ártana kinyitni minden ajtót és ablakot egyszerre a házban és kérni őket kultúrálltan, hogy távozzanak.Beszereznék (bár nekem van) acél nyakláncot. Bár a medál is elég. Lehet bármi rajta nyuszika béka bármi nem kell kereszt. Nem vallási szimbólum hanem a vas tartalom a fontos.

Sőt a padlás lomtalanítása sem lenne utolsó.

2012. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Missi_Key ***** válasza:

hát először nézzük mik a logikus lehetőségek:

az ajtók könyen kinyílhatnak maguktól, ha roszul vn pl megtervezve a sekrényed, és mivel jó régi, az is lehet hogy szimplán elromlott.


Ha mégis valami paranormális dolog van a háttérben, ami mondjuk ha occam borotváját veszük alapul nem túl valószínű...de ha mégis. maradj a kutyával, de készülj fel rá azért mégis h mi van ha megtámad.

és meditálj, képzelj el egy pajzsot magad körül, és pasz kérd meg a "szellemeket" h ne ilyesztgessenek, de ne támadóan.

2012. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi,de nekem is van ilyen sztorim:

Kinn voltam és a kutyámmal játszottam,mikor úgy döntöttem be megyek és gépezek.Mikor be mentem már akkor szokatlanul hidegvolt (pedig július volt).Be megyek a szobámba és leültem gépezni,egyszercsak lekapcsolt a gép.Itt még nem paráztam.Fogtam magam és leültem tévét nézni.Egyszer csak bumm,az is kikapcsol,itt egy kicsit dühös lettem.De semmi hond alapon le ültem és telefonoztam.Egyszer csak kintrõl a konyhából hatalmas csörömpölés.Ko rohantam hogy megnézzem mi az.Mikor ki értem láttam hogy egy üveg fedõ közepe szét robbant!Nem tudom mitõl,metudom hogyan,de az asztal környéke tele volt üvegszilánkal 2 méteres körzetbe.Ki nyitottam a terasz ajtót,és kiléptem a küszöbre hogy ki szellõztessem a fejem.Egyszer csak bamm,be csapódik mögöttem az ajtó.Megfordultam és elkezdtem rángatni,de be volt zárva......Itt már nagyon meg ijedtem,és inkább kinn maradtam az udvarban...Egy negyed óra múlva eszembe jutott hogy a házba van a kis macskám.Rögtön oda szaladtam az ajtóhoz,de még mindig be volt zárva.Most már nem féltem hanem dühös voltam ( a kis cicámért még chuk norrist is nyakon rugnám XD ).Akkor jutott eszembe hogy van egy másik ajtó is a házba.Gyorsan oda szaladtam és csak az járt az eszembe hogy megölöm azt a valamit ha baja lett a macsekomnak.Gyorsan be rontottam,be szaladtam a szobámba,megfogtam macsekot,és rohantam ki felé.De az ajtónál volt egy szekrény,aminek a tetején dobozok voltak.Mikor oda értem a szekrény elé,hirtelen le estek a dobozok.Ki kerültem a dobozokat,és ki szaladtam az ajtón.De mielött még ki értem volna,vissza kiabáltam hogy:a k.urva anyádat!

De ennek vége lett 2napon belûl.De szerintem is kérd meg hogy menjen el a házból.

2012. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
én segitek már régote ilyenekell foglalkozom hova valosi vagy és tutc valamit a ház multjárool ??????
2012. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez bizony egy Poltergeist.
2012. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
4. válaszoló, tisztára mint ha most vetted volna a Bartimauest triológiából :)
2012. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!