Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudtok megbízható "szelleműzőt...

Tudtok megbízható "szelleműzőt" Budapesten?

Figyelt kérdés

Boszorkányt, akárkit.


Privátban írhattok elérhetőséget. Köszi!



2012. szept. 20. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Pszichológust keress meg inkább.
2012. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én vállalom. Azt mondják az ezómacik, hogy olyan szkeptikus vagyok, hogy miattam nem működik a varázslat, miattam nem lehet szellemet idézni. Szóval, szerzel fél tucat sört, pecózok nálad, amíg el nem fogy, annyi idő alatt az ördögöt is elűzöm ;)
2012. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az ilyen boszorkányokkal csak még nagyobb gondot varrsz a nyakadba (ha mást nem, de anyagit biztos:)).

Inkább egy keresztény papot keress, aki segít!

2012. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs, de nem csak Budapesten, az egész világon nincs ilyen.
2012. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 20:42

Pontosítanék: szerintem minden sarki kocsmába találnál, de mind kókler lenne. :)

2012. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden évben január 6.án vízkeresztkor ülj be egy misére a templomba és a megszentelt vízből egy kis üveggel vigyél haza....Nálunk bevált :)))Minden bajt távol tart a háztól, még a szellemeket is.
2012. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Zagiba Zoltán- AsztroCenter
2012. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 chrishu ***** válasza:

Írj privátot én interneten keresztül és ingyen is képes vagyok szelleműzésre

Figyelem! A chrishu és társa KFT nem vállal felelősséget a démonok elűzése közben keletkezett anyagi és szellemi károkért, illetve nem vállal el olyan démonokat amiknek 250-nél több foguk van

Holdkórosoknak a hónap végéig 50% kedvezmény!

2012. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ezalor ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ez nem így működik. Először is, nem biztos hogy "szellemmel" van dolgod. Kezdjük ott, több száz ha nem több ezer olyan jelenség és lény van, amit a köztudatban egységesen "szellem"-nek hívnak, de valójában teljesen mások.


Például a "poltergeist" jelenség (magyarul "kopogó szellem" jelenség) oka rengeteg minden lehet, kezdve az egyszerű hétköznapi fizikai jelenségektől, mint amilyen az öreg házakban az anyagok elöregedése miatt jelntkező recsegés és egyéb zajok, folytatva a falban élő állatokkal a képzelgésen át egészen a tényleges szellemlényekig (ami az esetek egy igen kis hányada). Szóval lehet valami tényleg egy szellemi lény, de lehet sok más magyarázat is.


Másodszor, nem űzögetünk semmit sehova, ha csak nem egyértelmű hogy ártó szándékú. Nagyon sok olyan lény van ami egyáltalán nem akar ártani. Gyakorlatilag MINDIG, folyamatosan vannak körülöttünk szellemi lények, csak a többségüket egyáltalán nem érzékeljük, és nekik sem áll szándékukban kapcsolatba lépni velünk.


Szóval mielőtt bármit tenni lehetne ilyen esetben, meg kell vizsgálni hogy pontosan miről van szó.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SennaHikari válasza:
Attól függ, hogy mi a baj. Lehet, hogy én is segíthetek. Ismerek egy-két sámánt.
2013. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!