Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudom, hogy szelemet...

Honnan tudom, hogy szelemet láttam?

Figyelt kérdés
Ma este, a barátnőm, tesóm, és én, kint játszottunk a kertben, de már tiszta sötét volt. Mellettünk van egy nagy elhagyatott ház. Először azt hallottuk, hogy valami nagy zörgést, ami lehetett egy állat is. Viszont utánna, az elhagyatott ház előtt valami elsuhant. Akkorát sikitottam.. tényleg nagyon megijedtem.. szerintetek szellem volt?
2012. dec. 15. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szelemet? Szellemet esetleg, amire te gondolsz.
2012. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
50% hogy szellem volt,de a legjobb lenne ha ma este bemennél a házba és szétnéznél,zseblámpát és sokkolót vigyél.esetleg AK47-est.
2012. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Mai nap folyamán ültem az ágyban és olvastam. Ajtó, ablak zárva. Egyszer csak a semmiből megjelent egy kék színű köd féleség és az ágy felé kezdett el jönni, majd mintha porszívó szívná, hátrált és eltűnt. Percekkel később ugyan ez zajlott le. Én még az életedben nem láttam ilyet, és nem is tudom, hogy mi lehetett ez, de nagyon érdekes.

Múltkor pedig egy nőt láttam a fürdőben, de az nap nagyon fáradt voltam, lehet csak halucináltam.

2012. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!