Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mivel talalkozhattam? O. o

Darky kérdése:

Mivel talalkozhattam? O. o

Figyelt kérdés

Falunk lakok :)

kb 6-7 eves lehettem amikor egy vacsora utan a maradekot (krumplipure madavany csont meg hus) egy edenyben levittem a kutyamnak, felfigyeltem ra mert nagyon furan viselkedett azt hidtem csak varja mar a kajat mert szivesebben eszi mint a kutyaeledelt.

Oda toltottem a kis edenykejebe.

A kutya haz a kertben volt es 3-lepesel elobbre volt egy kerites amin konnyu serrel barmi atmaszhatott...meg en is XD

Na de arra fele neztem es meglattam ket piros szampart majdnem az en magassagomba,nagyon megijedtem neztem egy darabig majd a kutyam es elkezdte nezni es bement a kutyahazba.

Akkor ugy megijedtem hogy bementem a hazba es kb 4-5 hetig nem mertem kimenni este XD

De meg ma sem tudom,h mi lehetett az 1-2 hete kezdett el komolyabban foglalkoztatni.



2012. nov. 14. 15:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
14%
Ez a kattyú rohadtul nem vicces, abbahagyhatnád már.
2012. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a segitseget! :)
2012. nov. 15. 14:28
 23/31 prettygirldk válasza:
14%
Én hiszek neked. Bármi is volt az, soha nem jön viszza, és nem földi lény volt (;
2012. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

ajajj...O.O

Ize hat a kutya este ehes marad mert en oda ugyan nem megyek megegyszer... :S

lehet hogy a kattyu volt O.o Az is lehet hogy nem...az is lehet hogy lou volt az is lehet hogy tobbet nem megyek ki este AK47 nelkul :)

2012. nov. 21. 21:07
 25/31 anonim ***** válasza:
A kattyu gyökérségedből most már tudom ki vagy...
2012. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Én voltam!
2012. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 KMJ ***** válasza:
Darky, küldtem neked privátt üzenetet, abban bennevan egy csomó írás, hogy szerintem mit láthattál, de te tudod belőlük megállapítani igazán, és egy kérdést is föltettem benne neked.
2012. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
német az anyanyelved? hallod ki tudod mondani azt hogy "fütyi"? mondd hogy fütyi!!! mert én úgy tudom hogy a ty betűt nehezen ejtik ki, és tök viccesen XD
2012. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 GangamNazi válasza:
100%
Egy vér lamantin volt!xD Na komolyan nem tudom mi volt, de a kutyád majd megvéd :D, Ja és jó a Magyarod!:D
2012. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
lehet egy másik kutya volt vagy valamilyen állat......kiskorában az ember sok furcsaságot láthat
2014. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!