Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mivel talalkozhattam? O. o

Darky kérdése:

Mivel talalkozhattam? O. o

Figyelt kérdés

Falunk lakok :)

kb 6-7 eves lehettem amikor egy vacsora utan a maradekot (krumplipure madavany csont meg hus) egy edenyben levittem a kutyamnak, felfigyeltem ra mert nagyon furan viselkedett azt hidtem csak varja mar a kajat mert szivesebben eszi mint a kutyaeledelt.

Oda toltottem a kis edenykejebe.

A kutya haz a kertben volt es 3-lepesel elobbre volt egy kerites amin konnyu serrel barmi atmaszhatott...meg en is XD

Na de arra fele neztem es meglattam ket piros szampart majdnem az en magassagomba,nagyon megijedtem neztem egy darabig majd a kutyam es elkezdte nezni es bement a kutyahazba.

Akkor ugy megijedtem hogy bementem a hazba es kb 4-5 hetig nem mertem kimenni este XD

De meg ma sem tudom,h mi lehetett az 1-2 hete kezdett el komolyabban foglalkoztatni.



2012. nov. 14. 15:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is loúra tippelek... ki gondolta volna, hogy már olyan régen is itt jártak köztünk...?!
2012. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

De nem volt lo!

le kell fenykepeznem azt a helyet es rajosztok hogy ott egy lo bizony bizony nem fer at...

tul szuk a hely...

Es a kutyam (kaukazusi) csak nem ijed meg egy lotol...max megeszi deszertnek XD

2012. nov. 14. 20:14
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Ki beszélt itt lóról? Nem tudsz olvasni? LOÚ volt!


Mondjuk megértem, hogy összekeverted a kettöt... a loú pont akkora mint egy ló, csak nagyobb! Erre figyelj!

2012. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem lo hanem loú. Teljesen más.
2012. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

En nem rogota tanultam meg irni magyarul :)

Ugyhogy kicsit elmagyaraznatok hogy mit jelent az hogy

lou?

mert nekem ez meg magas eletemben ezt a szot nem hallotam sem a magyar nyelvben sem a nemet ben :S

2012. nov. 14. 20:51
 16/31 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező, téged szívatnak. Most van valami hülyeség, tudod, ilyen reptoid invázió, meg mindenféle badarság. Na, a loú is egy ilyen. Írd be a google-ba, hogy "reptoid" vagy "loú" és ki fog dobni egy csomó mindent. Szemezgess abból! :) Amúgy szerintem elég jó a magyarod :)
2012. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Majd én elmagyarázom. A ló és a loú két külön dolog.

Ló: Négylábú, páratlanujjú patás emlős állat.

Loú: Nem tudni sokat róla, csak hogy olyan mint egy kutya és akkor, mint egy ló csak nagyobb. Szeret bemenni az emberek kertjébe és rájuk morogni és csak veccővel lehet elkergetni.

2012. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:

Darky csak hülyitenek nefoglalkozz velük:)

am nemtom mi lehetet :s

2012. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azok hülyítenek, akik szerint mi hülyítünk.
2012. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Akkor a magyarodba nem kötök bele, tanuld csak ;)


Egyébként szerintem karmikus káttyú lehetett, mást nem tudok elképzelni.


Na de komolyan, nem kell aggódnod, főleg így, utólag nem. Falun rengeteg fajta állat előfordulhat, amelyiknek bizonyos szögekből úgy tűnik, világít a szeme. Lehetett nyest, róka, kutya, macska, de akár bagyoly is, vagy akármi.

2012. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!