Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol mukodnek ma jó angyalok...

Hol mukodnek ma jó angyalok és rossz angyalok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 16:39
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
45%
Miért szeretnél bérmálkozni, ha nem hiszed el az egészet? Az egy saját döntés, és ha Te nem akarod, senki sem kényszerítheti Rád. Ne tedd, ha utána nem tudod majd betartani azokat a dolgokat amiket megfogadsz.
2012. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%

Angyalok hm, és a föld lapos, és a világmindenség közepe, stb.

Sajnos kicsit elhaladt már a tudomány a megmagyarázhatatlan felsőbb rendű létformára kenésével.

Ha mindenképpen válaszolnod kell a kérdésre, akkor pont úgy működnek, mint a jó emberek és a rossz emberek.

2012. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat ! Már megírtam mindent amit ti itt osszefoglaltatok, és egyik válaszolón fel is háborodtam.


NEM MONDTAM,HOGY NEM AKAROM. Nekem jó, nem tesz rosszat, csak sokat kell tanulnom. Meg amúgy már volt egy érdekes álmom is: démonok akartak megolni, és azt mondogattam: Istenre kell bíznom életemet, Istenre kell bíznom életemet... Megmenekultem.

Máig ha valamitol félek, csak azt mondom.

2012. nov. 4. 17:05
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem hiszek, és nem akarom. * (a fentibb mondat kijavítása)
2012. nov. 4. 17:06
 15/23 anonim ***** válasza:
54%

lelőhelyek:

- felvehetsz út mentén

- neten is rendelhetsz

- akár telefonon is

- rendelni is lehet külföldről(ez az angyalka különösen költséges)

2012. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szal álmodtál egy rémisztőt, de Isten megmentett. Ez jó. Csak tudnám mit tettél volna, ha egy ördög ment meg álmodban? Akkortól az ördögben hiszel?

Máskülönben: ki miben hisz abban üdvözül. És ha te ezért kapsz a szüleidtől számítógépet, meg biciklit, akkor el is hiszem, hogy hiszel

2012. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
62%

Ha jól számolom, akkor az 360 oldal tanulni való 3 év alatt.

Ha másfél évig tanulnál angolt 180 oldalt, másfélig 180 oldal németet, akkor olyan elégedett lennél magaddal, hogy soha többé nem álmodnál démonokkal, nem kéne Isten segítségét kérned, magadtól megoldanád a problémákat...még a rossz álmokat is.

Nincs annál rosszabb, mint valakire rászorulni, más segítségét kérni egy probléma megoldásához...még ha azt a "valakit" Istennek is hívják.

Gondolkodj hiszen ember vagy...nem angyal.

2012. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 beretyo válasza:
Ha a rossz angyalok erdekelnek, akkor csak ajanlani tudom az Anal Teen Angels video sorozatot!
2012. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A kuplerájban,ahol mutti a jó ,nővéred meg a rossz angyal !
2012. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Gábor bátyó ***** válasza:

Bendzsi barátom!


Azért nem vagy Te olyan hülye,mint amilyennek itt mutatod magad.

A pappal ne sokat foglalkozz,de Istent ne hanyagold el, ahogyan a tanulást sem!

Pap bátyónak adott válaszaidban mutass rá,hogy ahogyan az anyagi világban is a jó mellett ott van a rossz,úgy az egész teremtésben ez így van.

Sátán,minden Istennel ellenkezők vezére,aki e világ (a Föld)istene is ,az angyalok harmadrészét szakította el Istentől és jó részük a Földön működik,de...

Ha 5-öst akarsz akkor idézd a Bibliából Pál levele,Efézus 2:2, Efézus 6:12. és Lukács 1:19.-et. Ez utóbbi Gábrielről szól,aki az Isten előtt áll.Olyan ez mint aki a király előtt áll. A király szól és az előtte álló/k gondoskodnak arról,hogy meg is legyen az,amit a király akar.

A gondolatainkkal,vágyainkkal,cselekedeteinkkel is választhatunk magunknak jó,vagy rossz angyalokat is.Akik aztán kísérnek.Fel,vagy le.

2012. nov. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!