Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A tündérek félnek a vastól?

Dandi98 kérdése:

A tündérek félnek a vastól?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 15:39
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Kár, hogy ilyen sok a földhözragadt ember, akik szeretnek másokon élcelődni, azt gondolván, hogy milyen okosak. Szerintem ez a kérdés nagyon is jó!!! Akár hisz benne, akár nem az ember, mindenképpen jobb tündérekről olvasgatni és beszélgetni, mint ide nem illő válaszokat nézni. Emellett bizonyítsd be, hogy nincsenek tündérek!!! Csak mert nem láttad??? Miért a Marsot már láttad??? vagy csak kép alapján elhiszed, hogy létezik...
2012. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
a válaszokat olvasva sokan nem veszik komolyan a kérdést. aki a kérdést feltette vajon komolyan érdekli a válasz? mert akkor a következőket mondom el:Tündérek nincsenek, a szellem teremtmények helyes megnevezése angyalok, akiknek három rangjuk van:kerubok, szeráfok, hirvivök,persze a lázado angyalokat démonoknak nevezik akiknek a veztőjüket sátán az ördög néven ismernek.miért félnének, hiszen magasabb ranguak mint mi emberek,nem árthatnak a fizikai eszközök nekik.!!!!!!!!!!!
2012. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Geryson válasza:

Csak akkor félnek tőle, ha vered őket pl. egy vasrúddal. Mondjuk akkor azért tényleg betojnak...


Viszont vannak a Lákátos Tündérek, általában 8 általánosuk van (ha éppen van) és ők viszont nagyon csípik a vasat!


Remélem tudtam segíteni! Puszi!

2012. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Félnek bizony! Különösen a görbevastól.
2012. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves 21 és 22!

"Kár, hogy ilyen sok a földhözragadt ember, akik szeretnek másokon élcelődni, azt gondolván, hogy milyen okosak. Szerintem ez a kérdés nagyon is jó!!! Akár hisz benne, akár nem az ember, mindenképpen jobb tündérekről olvasgatni és beszélgetni, mint ide nem illő válaszokat nézni. Emellett bizonyítsd be, hogy nincsenek tündérek!!! Csak mert nem láttad??? Miért a Marsot már láttad??? vagy csak kép alapján elhiszed, hogy létezik..."

Nem, nem a földhözragadságról van szó (legalábbis az én esetemben). Csupán az van, hogy ezidáig senki sem magyarázta el értelmesen, hogy kik/mik is azok a tündérek. A legtöbb, amit tudni lehet róluk, hogy a növények angyalait hívják tündéreknek (==>21).

Tehát szvsz előbb magát a fogalmat kéne meghatározzuk, hogy tudjuk, miről beszélünk. Aztán elvitatkozgathatunk azon, hogy léteznek-e vagy sem. Ha ezeket megfejtettük, akkor el lehet töprengeni azon, hogy félnek-e a vastól, és ha igen, mért...

2012. júl. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!