Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan csináljam a szellem...

Hogyan csináljam a szellem idézést?

Figyelt kérdés
Meghalt a testvérem és szeretnék vele beszélni mivel nem tudok mindent és a családi dolgok olyanok hogy nem mondják el nekem...és azt akarom megtudni hogy hogyan csináljam nagyon veszélyes -e..és hogy csak őt akarom maximum egy fél órára áthozni ..és nagyon hálás lennék ha csak egyszer tudnék még vele beszélni. gyorsan kelnének a válaszok lehetőleg értelmeseket.
2012. máj. 24. 15:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem annyira veszélyes.
2012. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet csinálni....
2012. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Ouija-tábla segítségével tudsz kommunikálni vele, de kezdőknek még az is nehéz. Valami megbízható médium kéne neked, aki közvetít. Telepatikusan meg nem tudsz kommunikálni a testvéreddel, mert nem vagy olyan szinten, és nem is fogod látni. Tehát Ouija tábla, keresr á.
2012. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
ouija táblát nehogy. Ha rosszul csinálsz valamit és véletlen rossz szellemet/démont idézel meg akkor a tábla csak olaj a tűzre és sose fogod tudni vissza küldeni. Ezt egy médiummal kéne megpróbálni. Egyedül semmiképp ne állj neki.
2012. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy megtudnánk fizetni egy médiumot de én olyat is hallottam hogy ilyen tükröset hogy megjelenik mögöttem akkor meg tud jelenni a tesóm is??
2012. máj. 24. 16:29
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs elég erőd akkor szinte sehogy sem tudsz vele max egy eléggé fejlett ember tudna vele kommunikálni.
2012. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
milyen erőre gondolsz??
2012. máj. 24. 19:18
 8/18 Susiel ***** válasza:
96%
Ha elfogadsz egy tiszteletteljes javaslatot... ne csinálj ilyet. Egyrészt mert veszélyes, másrészt pedig aki már elment közülünk, azt el kell engedni. Nem szabad sem itt tartani, sem visszahozni. A Quija táblát is említette több hozzászóló... hát... nem ajánlom. Nagyon veszélyes. Ugyanis megnyitsz egy "átjárót" és ha azt nem tudod kellő ismeret és tudás hiányában levédeni, akkor azon az átjárón keresztül nagyon sok "mindenki" jöhet akinek/aminek nem kéne, és ez nagyon veszélyes. Ha a testvérednek van még mondanivalója számodra, azt fogja tudatni veled. Akár álmodban, akár egy látomás formájában. Ha a család pedig nem mond el mindent, annak lehet, hogy meg van az oka, és nem is biztos, hogy kell tudnod.
2012. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
Susiel , Grt jó sok filmet néztél, megvan egy életreszóló filmekből következendő baromság.
2012. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Susiel ***** válasza:
93%
Ismételten nem értem, ha valakinek fogalma nincs egy témával kapcsolatban, akkor miért írogat ilyen témakörben... Persze nyilván mindenki úgy csinál magából hülyét ahogy akar... :D
2012. máj. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!