Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit lehetett ez a hátborzongat...

Mit lehetett ez a hátborzongató dolog?

Figyelt kérdés

Szóval hétvégente gyakran alszok keresztanyáméknál mivel ott lakik két unokatesóm akikkel nagyon jóba vagyok. Kint vacsoráztunk a konyhájukba én két unokatesó meg az anyukájuk (az apa jelenleg nem tartózkodott otthon) az anyuka hamarabb

befejezte a vacsorát és bement , ahogy én és a fiatalabb unokatesóm mentünk be a folyóson onnan nyílik egy szoba ahol mindig nyitva van az ajtó úgy hívják varószoba benéztünk és magától ment a lábbal hajtható varógép hűt elképzelhetittek egyből ránk jött a szívbaj és befutottunk

szólni az anyukának, hogy nézze meg persze addigra már semmi se volt de az anyuka elhitte mer mondta hogy már történt hasonló. Vajon mi lehetett ez?



2012. ápr. 9. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Csak épp ezoterikust ne hívj! Szerintem az egész csaló.
2012. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

A varrógép elektromosan működik és ha a nagynénéd ott felejtette bekapcsolva-- ez máskor is megtörténhet akkor a gép magától tovább működik-- ki kell kapcsolni--


a nagynénéd jól megviccelt titeket, jó volt a borzongás?


Nincsenek szellemek. A holtak lelke is eltávozik az első pár percben, a Földünk szívébe az isteni energiához és oda belépve eggyé válik vele.Nem is képes itt maradni, mert a Föld gravitációs ereje berántja lehúzza a föld mélyébe-- ha akarja ha nem akarja.

2012. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Már többször leírtam hogy lábal hajtható varrógép.
2012. máj. 8. 13:32
 14/15 anonim ***** válasza:

Jó film téma, de semmi több-- legközelebb keresd meg az okot. Legalább is én ilyen természetű voltam, mindennek ami zavart, v tudni akartam, meg kerestem az okát, olykor olyasmibe botlottam" amit nem is kerestem.


19. f. A két csodálatos lelkünk.

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...


Keress rá egyenként erre a két fejezetre és sok mindenre válaszokat találsz -- a szellemhistóriád végére is pontot tehetsz. Materialista létedre is hinni fogsz bizonyos dolgokban amelyek létezők, fantasztikusak a létünk része

2012. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Áldjátok meg a szobát.
2012. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!