Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit lehetett ez a hátborzongat...

Mit lehetett ez a hátborzongató dolog?

Figyelt kérdés

Szóval hétvégente gyakran alszok keresztanyáméknál mivel ott lakik két unokatesóm akikkel nagyon jóba vagyok. Kint vacsoráztunk a konyhájukba én két unokatesó meg az anyukájuk (az apa jelenleg nem tartózkodott otthon) az anyuka hamarabb

befejezte a vacsorát és bement , ahogy én és a fiatalabb unokatesóm mentünk be a folyóson onnan nyílik egy szoba ahol mindig nyitva van az ajtó úgy hívják varószoba benéztünk és magától ment a lábbal hajtható varógép hűt elképzelhetittek egyből ránk jött a szívbaj és befutottunk

szólni az anyukának, hogy nézze meg persze addigra már semmi se volt de az anyuka elhitte mer mondta hogy már történt hasonló. Vajon mi lehetett ez?



2012. ápr. 9. 14:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
csak szeret varrni, miért nem hasznos?
2012. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
ez szellem volt ! szerintem abba a szobába ne menjetek/ne nézzetek be többet mert megint rátok jön a szív baj
2012. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
tedd fel a kérdést a vallás kategóriába. Ott többet tudnak lehet a szellemekről.
2012. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sok hülyeséget látok itt de ez tényleg így történt és erre tényleg nincs magyarázat. És az ott lakok apukájának apukája azaz a unoka tesóim nagyapja ott halt meg. Ez elég szellem közhelynek hangzik h,hogy valaki meghalt ott de ez így igaz. Több esett is történt már.De nem tudom ,hogy miért kisérthet

nem erőszakos halált halt de az igaz ,hogy elég fiatalon távozott az élők sorából 40 valahány évesen.

2012. ápr. 9. 18:16
 5/15 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Lehet, valami elektronikai meghibásodás volt.

Egy varrógép miatt azért még ne lássunk rémeket.

2012. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
lábbal hajtható régi vágású varrógép elektronikai zárlat kicsukva mert nem elektromossággal működik hanem lábbal:D
2012. ápr. 9. 18:37
 7/15 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Jah, sry, figyelmetlen voltam :D

Akkor szedjétek le a kerékről a gumit. Így már nem fog tudni működni, szóval ha akarja is valami mozgatni, nem fogja tudni.

2012. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 su2mi válasza:
Háááát sztem hívjatok szakértőt (ezoterikust stb...)
2012. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

kérdező ha vki olyan korán halt meg a házban, és ilyen dolgok történnek annak oka van. valószínü hogy vki a felmenőid közül foglalkozott az okkultizmussal, és ez átkot hoz magával.

Az én nagyanyám is fiatalkorába asztaltácoltatással is foglalkozott igaziból csak bulizásból, de mégis ez átokként az Ö életére és a mi családunkra is kihatott. Nagyon sok félelmem volt kiskoromban és történtek dolgok amik nem tudtam miért történnek. De amikor nagymamám megismerte Jézus Krisztust(Isten fiát, a Szeretetet) , minden megváltozott. Megvallotta bűnét és az átok megtört az életünk fölött. Csak Ö képes Jézus megtörni az átkokat az életunk folott és megszabadítani minden félelemtől , bűntől, betegségtől . Csak nálla találod meg a választ !

2012. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ateista vagyok.De azért köszi:)
2012. ápr. 10. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!