Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehetséges? (Szellemidézés)

Ez lehetséges? (Szellemidézés)

Figyelt kérdés

A mai napon baráti körünkben, nekivágtunk egy "szellemidézésnek" hozzáteszem nem sok tapasztalattal és tudással. Vége volt az egésznek, és egy szék elmozdult a helyéről.. ezt még nem tartottuk nagy számnak, valaki biztos arrébb lökte. Az egyik lány megakarta nézni telefonján az időt és látta hogy jött egy sms-e.. az sms a következő volt:

Politizalassal jo pl raday bankokba ez kell semAaaaaaaa

feladója pedig: 0

Ez jelentene valamit? vagy mi lenne ez? És kérlek ne nézzetek hülyének ez konkrétan így történt, és megszeretnénk tudni hogy jelenthet-e valamit.



2012. márc. 2. 17:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
kár volt kiírni..
2012. márc. 3. 20:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért anagrammának nem lenne rossz.
2012. márc. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
:O Ez tényleg igaz? Egyébként én biztos visszaírnék neki egy SMS-t hogy ez mégis mi. Próbáljátok meg légyszi :) De szerintem nem jelent semmit ha eddig nem történt semmi.
2012. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Többet ne csináld,ha jót akarsz.


Nővérem,barátnője,én: Egyszer megpróbáltuk,de nem szellem idézésnek csak a nővérem ilyesztésére... Jah,sikerrel jártunk... Azóta ott van valaki aki minden este felsír és hol felvillan hol eltűnik. Tisztítás nem használt. Költözni fognak abból a házból a szomszédunkba. És többé ne csináld,mi sem fogjuk,főleg ha temetőhöz közel laksz,mint mi. Mi ezzel nagyon ráb...sztunk,lehet a fél temető ott van abban a házban. Mi elbasztuk, neked nem kell

2012. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja. Ha van elhunyt hozzádtartozód és az otthonában jársz,akkor az emlékét vagy használt tárgyát el ne merd mozdítani,tudom nézd a nevem,ilyennel foglalkozom.
2012. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!