Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehetséges? (Szellemidézés)

Ez lehetséges? (Szellemidézés)

Figyelt kérdés

A mai napon baráti körünkben, nekivágtunk egy "szellemidézésnek" hozzáteszem nem sok tapasztalattal és tudással. Vége volt az egésznek, és egy szék elmozdult a helyéről.. ezt még nem tartottuk nagy számnak, valaki biztos arrébb lökte. Az egyik lány megakarta nézni telefonján az időt és látta hogy jött egy sms-e.. az sms a következő volt:

Politizalassal jo pl raday bankokba ez kell semAaaaaaaa

feladója pedig: 0

Ez jelentene valamit? vagy mi lenne ez? És kérlek ne nézzetek hülyének ez konkrétan így történt, és megszeretnénk tudni hogy jelenthet-e valamit.



2012. márc. 2. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit, vagy max azt, hogy nem kell olyat csinálni amihet nem értetek. Tudod:


Aki nem ért valamihez, ne is nyúljon hozzá, abból jó nem sülhet ki

2012. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mónih ***** válasza:
100%

Könyörgöm..Hagyjátok már a szegény holtakat!

Neked hogy esne,ha valaki halálod után a nyugalmadból akar kiráncigálni?

2012. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az üzenetről kérdeztem és nem arról hogy mi a véleményetek a szellemidézésről...
2012. márc. 2. 17:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Én olvastam erről egy könyvet ahol szellemet igéztek, majdnem beat.rtam. Én nem próbálják ki, mert mindenki beleêlné magát, utána elég lenne egy apró nesz és tele lenne a gatya. Inkább ne
2012. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, hogy jelent, és hogy nehezen bírjátok magatokról lekaparni a "szellemeket". Tudatlanul mi a f...ért kell idézni? Azt hiszitek, hogy ez játék? Ébredjetek már fél!
2012. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pics or didnt happen!
2012. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
na még néhány szerencsétlen a diszes társaságba.......nem nem jelent semmit sőt,még annyit se lépjetek tovább.....
2012. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
sztem lehetséges és tök jó dolog... :D énis megyek majd szellemet idézni..
2012. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Páran összefogtak hogy beparáztassák a többieket és most jót röhögnek. Én biztos ezt tenném.
2012. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hehehehe...... -.-
2012. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!