Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? (bővebben lent)

Mi lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ismét én vagyok Fótról! Egyre furcsább dolgok történnek velem!Mi elött belekezdek elmondom ,hogy nem drogozok ,cigizek ,iszok,elmebeteg vagyok és nem vagyok idióta értelmesen gondolkodó ember vagyok!

Na de hát ugye gondolom 1-2 ember olvasta már,hogy figyel egy kisfiú esténként!Na most már viszont nem figyel!

DE!Olyan 10perce mentem ki konyhába amikor ajtó nem tudom mit csinált elkezdett remegni vagy mit tudom én és rám dőlt!Szerencsére meg tudtam fogni de érdekelne ,hogy mi volt ez!

Kérem a kort is!

Köszönöm


18/F


2011. nov. 2. 11:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem ,hogy olyan 300métere van itt egy vasút!
2011. nov. 3. 11:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát tanácsot nemtudok adni többet...

Érdeklődj még a gyilkosság után, hogy mikor volt, mi történt...

Tényleg nem értek hozzá, de ez elég furcsa... már csak a fiú miatt is. A vasút közelében is szétnézhetsz.. ha volt ott baleset biztos lesz ott vmi kereszt, vagy mécses főleg most.

Basszus hát tegnap volt halottaknapja xDDDDD

Tessék, egy összefüggés... már csak ülj és várj, hogy lesz-e még vmi parajelenség. Sok sikert :DD


Poltergeist

2011. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!