Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? (bővebben lent)

Mi lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ismét én vagyok Fótról! Egyre furcsább dolgok történnek velem!Mi elött belekezdek elmondom ,hogy nem drogozok ,cigizek ,iszok,elmebeteg vagyok és nem vagyok idióta értelmesen gondolkodó ember vagyok!

Na de hát ugye gondolom 1-2 ember olvasta már,hogy figyel egy kisfiú esténként!Na most már viszont nem figyel!

DE!Olyan 10perce mentem ki konyhába amikor ajtó nem tudom mit csinált elkezdett remegni vagy mit tudom én és rám dőlt!Szerencsére meg tudtam fogni de érdekelne ,hogy mi volt ez!

Kérem a kort is!

Köszönöm


18/F


2011. nov. 2. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neki ugrott a kutyád :)
2011. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nem kamuzok! ***** válasza:
túl sok a jedi erőd.:D
2011. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pltergeist = kopogószellem = kontrolálatlan auto-telekinetika
2011. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja, utolsó vagyok:

15F

2011. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első a kutyám az kint lakik:D

2.válaszoló Értelmes válaszokat ha kérhetnék!

3.válaszoló Lehetséges,hogy kopogó szellem?

2011. nov. 2. 14:32
 6/12 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözletem!

Először is elmondanám, hogy ez rengeteg emberrel megtörténhet. Ezek a részletek utalhatnak az emberek pszichológiai teljességére; lehet, hogy a kisebb részleteket utólag "találtad" ki. Most nem azt feltételezem, hogy hazudsz: ha igazat mondasz, is, ez sok emberrel megesik.

De nézzük a tényeket! Egy gyanús személy állandóan, bizonyos időközönként figyel: ezenkívül nem történik semmi. Na már most, ha a szóban forgó indentitás nem figyel, és történik valami, ez az iménti relatív ellentéte. Tehát valóságos. Ebből következik, hogy vagy szorosan összefüggenek, vagy egymást KIVÁLTOTTÁK. De lehet, hogy a véletlen műve?

GH

2011. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha igazat mondasz,akkor lehet,h szellem volt,bár nem vagyok jártas ebben a témában.

14/L

2011. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki a poltergeistet írta.

Nem vagyok jártas az ilyesmikben, de szerintem nem kizárt...

Habár valószínűleg összefüggésben lehet a fiúval, akit régebben láttál.

Azt olvastam ma valahol, hogy kopogószellem -már ha nem pszichokinetikai jelenségként értelmezzük- azokból az emberekből lesz akik hirtelen, kegyetlen halállal, vagy haragban hagyták el ezt a földet.

Kutakodj!

Van-e veszélyes gyalogosátkelő a környékeden

Vasúti töltés

Villamosvezetékek

Volt-e előző tulajdonosa a háznak és ki

Nézz utána újságokban/neten gyilkosságoknak, eltűnéseknek, baleseteknek

2011. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát az a baj,hogy mostanában mindenki elmegy már az utcánkból mert nagyon sok az idős ember itt már.

A ház most lesz már 12éve,hogy építettük.

Pl 3napja szívrohamba halt meg a 68éves szomszédunk ma lesz 2kor a temetése!Meg már kezd kihalni Fót szinte mert nagyon öreg falu.

De viszont itt a sarkon van 2 buszmegálló de jó ha 1évbe 3x jön ide busz!

Habár kitudja mi volt itt 100 vagy éppen 1000éve...

De természetesen nem zárom ki,hogy szellem volt vagy csak egy hiba!De azt hiszem olyan 1hete volt itt gyilkosság a közelünkben!

2011. nov. 3. 11:39
 10/12 A kérdező kommentje:
hozzáteszem még ,amikor a kis testvérem született addig máshol laktunk
2011. nov. 3. 11:40
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!