Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » S. O. S Mitol van ez? (kerdese...

S. O. S Mitol van ez? (kerdesem tul rovid)

Figyelt kérdés
Neha amikor egyedul vagyok ,vagy nagy a csond ,valaki meglatogat a gondolatomban ,vagyis egy hang elkezd velem beszelgetni es en is valaszolok de csak gondolatban vagyis nem beszelek hangosan, de nagyon jo ez az erzes .anyira nyugodt allapotban vagyok hogy orokre ugy szeretnek maradni .Mar kiskorom ota igy van ez .Amikor ilyen allapotban vagyok akkor nagyon nagy a zavar a fejemben mindenfele zugasok meg ilyesmi de az a jo ,hogy felul tudok kerekedni ezen es a hangal nyugodtan beszelhetunk ,tanacsokat ad nekem .Nagyon nyugodt vagyok ijenkor de megis zajok vannak a fejemben .Olyan mintha az a zaj lenne a vilag es ez a hang kivisz onnam a menyorszagba .ez a hang olyan mintha Isten vagy egy angyal beszelne velem .mar kiskorom ota igy van .nem drogozok vagy ilyesmi . Amikor ilyen allapotban vagyok ,ha valaki hozzam szol akkor hirtelen eltavozik ez a nem tom ki .mi lehet ez ? Huje nem vagyok ! 17/l
2011. júl. 28. 23:01
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Biztos csak a szomszéd hülyegyerek szórakozik már évek óta :DD
2011. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:09


Ne haragudjatok az offért de annyiszor olvastam, hogy már nem bírom: A menni ige felszólító módban MENJ, a meny az édesanya viszonylatban a fiú gyermek felesége, a menny pedig a mindenki által nagyrabecsült mennyország.

Egyebet nem tudok elmondani, kérem, kapcsolja ki...

2011. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
ejj, én mindig is kartam egy ilyen ikertesót :O nem tudjátok hogy lehet vele beszélni???
2011. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Az anyukám is így kezdte, aztán ha nem szedné a gyógyszereit, még mindig ezt csinálná. Skizofréniás.
2011. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
nekem is volt igyen meg kisebb koromban. pont ugy mint neked,mintha Istennel beszeltem volna...szoval megertelek.:)
2011. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
ilyen*
2011. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
ezt hívják skizofréniának ,szerintem ez eléggé nem normális menj el orvoshoz
2011. aug. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Először mindenképpen menj el orvoshoz, aztán ha ott a fejedben mindent rendben találnak, akkor lehet ezotériában gondolkodni.

Figyelem! Ha valaki teljesen külső, idegen hangként hallja ezeket az infókat-az már veszélyes lehet. Nem csak pszichológiai szempontból, hanem spirituálisból is. Nem megijeszteni akarlak, de ki kellene zárni a mentális betegségeket, az esetleges agyi eltéréseket előbb!!.

2011. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
kezdodo skizofrenia.
2011. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 KMartin4 ***** válasza:

Ez nem abnormális dolog! De most komolyan, én is hallom a gondolataimat, és, ha akarom simán felfogom külső hangként is.


Nincs semmi baj veled, kérdező.

2011. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!