Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » S. O. S Mitol van ez? (kerdese...

S. O. S Mitol van ez? (kerdesem tul rovid)

Figyelt kérdés
Neha amikor egyedul vagyok ,vagy nagy a csond ,valaki meglatogat a gondolatomban ,vagyis egy hang elkezd velem beszelgetni es en is valaszolok de csak gondolatban vagyis nem beszelek hangosan, de nagyon jo ez az erzes .anyira nyugodt allapotban vagyok hogy orokre ugy szeretnek maradni .Mar kiskorom ota igy van ez .Amikor ilyen allapotban vagyok akkor nagyon nagy a zavar a fejemben mindenfele zugasok meg ilyesmi de az a jo ,hogy felul tudok kerekedni ezen es a hangal nyugodtan beszelhetunk ,tanacsokat ad nekem .Nagyon nyugodt vagyok ijenkor de megis zajok vannak a fejemben .Olyan mintha az a zaj lenne a vilag es ez a hang kivisz onnam a menyorszagba .ez a hang olyan mintha Isten vagy egy angyal beszelne velem .mar kiskorom ota igy van .nem drogozok vagy ilyesmi . Amikor ilyen allapotban vagyok ,ha valaki hozzam szol akkor hirtelen eltavozik ez a nem tom ki .mi lehet ez ? Huje nem vagyok ! 17/l
2011. júl. 28. 23:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ezt a hangot nevezik "Nagy ÉN"-nek.Ő mondja meg Neked a helyes utat,a helyes választ az életedben,ha elakadsz Ő segít Neked.Nagyon vigyázz rá!
2011. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ez most komoly ? De tenyleg sokat segitett mar nekem dönteshozasokban .masnak is van ilyen?
2011. júl. 28. 23:14
 3/30 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi meglepő. Nekem is van, mint mindenkinek.
2011. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Héé nekem asszem nincs ilyenem... az gáz? :D
2011. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A pasimnak se nincs , egyik ismerosonek se nincs . De ez most valamilyen kepesseg vagy normalis ???
2011. júl. 29. 00:09
 6/30 A kérdező kommentje:
*ismerosomnek
2011. júl. 29. 00:11
 7/30 anonim ***** válasza:
Mindenkinél másképp van.
2011. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt nevezik belső hangnak.
2011. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig ez valami kulonleges dolog .a belsohang az nallam is van de az masformaban .
2011. júl. 29. 00:25
 10/30 ShadowMan69 válasza:
nem lehet sokat nézted Harry Pottert?? XD
2011. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!