Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » S. O. S Mitol van ez? (kerdese...

S. O. S Mitol van ez? (kerdesem tul rovid)

Figyelt kérdés
Neha amikor egyedul vagyok ,vagy nagy a csond ,valaki meglatogat a gondolatomban ,vagyis egy hang elkezd velem beszelgetni es en is valaszolok de csak gondolatban vagyis nem beszelek hangosan, de nagyon jo ez az erzes .anyira nyugodt allapotban vagyok hogy orokre ugy szeretnek maradni .Mar kiskorom ota igy van ez .Amikor ilyen allapotban vagyok akkor nagyon nagy a zavar a fejemben mindenfele zugasok meg ilyesmi de az a jo ,hogy felul tudok kerekedni ezen es a hangal nyugodtan beszelhetunk ,tanacsokat ad nekem .Nagyon nyugodt vagyok ijenkor de megis zajok vannak a fejemben .Olyan mintha az a zaj lenne a vilag es ez a hang kivisz onnam a menyorszagba .ez a hang olyan mintha Isten vagy egy angyal beszelne velem .mar kiskorom ota igy van .nem drogozok vagy ilyesmi . Amikor ilyen allapotban vagyok ,ha valaki hozzam szol akkor hirtelen eltavozik ez a nem tom ki .mi lehet ez ? Huje nem vagyok ! 17/l
2011. júl. 28. 23:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
ez az mikor a fejedben beszélgetsz valakivel? nekem is van de mindig elüldözöm mert eddig ugy gondoltamh az is én vagyok és magamal beszélek és hülyének éreztem magam xD
2011. júl. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
vagy skizofrén vagy..komolyan mondom.
2011. júl. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Smartguy86 ***** válasza:
Elég súlyos lelki traumák lehetnek benned... szerintem nézz körül az eddigi életed portáján és tanulj a hibákból, illetve rendezd a kapcsolatodat a külvilággal, mert ez kicsit sem normális. Egy normális ember nem külső hangként éli meg a gondolatait. Olyan meg nincs, hogy valakinek a fejében egy másik entitás ad tanácsokat, hiszen a tudás adott... a te tudásod.
2011. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Szerintem az őrangyalod az. :)
2011. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bah van a fejeddel! Meny orvoshoz! Egy ezós tanácsa.
2011. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nincs baj a fejemmel , most komolyan .Normalis eletem van. Ez mar kiskorom ota igy van ,de koszi a valaszokert !
2011. júl. 29. 10:26
 17/30 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet:

[link]

Kb 400 ft-ért meg lehet venni, és elég régi könyv már.

Van benne egy érdekes elmélet arról, hogy az ember működhet rádiószerűen, jeladóként és jelfogóként is, és foghat olyan jeleket, amiket nem ismerünk illetve látunk:)


Van benne egy történet ami az íróval esett meg: beszélgetett egy őrülttel, és bekapcsolta közben a vadiúj rádióját( új találmány volt akkoriban, legalábbis a polgárság számára) és szóba hozta, milyen jó is ez a zene, az "őrült" meg meglepetten nézett rá, és mondta hogy ő ketyerék nélkül is régóta hallja már ezeket a zenéket.

2011. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Killgun ***** válasza:
Ebben semmi különös sincs...Örülj neki,hogy te tudsz bezsélni vele...Én még életemben csak 1x kerültem hozzá karnyújtásnyira,de csak 1 pillanatra,mikor transzban voltam...A felsőbb éned segít,bezsélj csak vele amennyit akarsz :')
2011. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Tibroda ***** válasza:
Ilyen már nekem is volt de én láttam is ugyan úgy nézett ki mint én amikor nagyon nagy bajban vagyok és mindig és bármit mondott a végén mindig jóra fordult. :D és néha akkor is látom amikor anyuék elmennek hogy ne legyek egyedül. Kísérteties de jó dolog.:D
2011. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Ja szerintem is nagyon jo dolog ! ! ! Csak nem tudom iranyitani csak neha jon "latogatoba" :)
2011. júl. 29. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!