Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mitől lehet? (Kérdésem rövid)

Ez mitől lehet? (Kérdésem rövid)

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, amikor ideülök a géphez (mindennap) mindig olyan furcsán érzem magamat, mintha valaki a hátam mögött lenne, de amikor hátranézek semmi, az is érdekes amikor lefekszek aludni akkor nagyon furcsákat látok pl.: a nem rég meghalt kiscicámat látom futni, vagyis annak képzelem el az árnyékot, de nagyon ijesztő, múltkor egy olyan macska árnyékot láttam, és amikor csak ránéztem olyan volt mintha mozgott volna, főleg éjfélkor nagyon furcsán érzem magamat, ha kimegyek valamiért, akkor rettegek nem tudom mitől, a padlásról furcsa hangokat hallok, mintha valaki kalapácsolna valamit, unókatesóim és a tesóim nem mernek felmenni a padlásra főleg ha sötét van, én se mernék fel menni mert egyszerüen félek, a másik hogy mindig álmodok a meghalt dédimről, meg a nemrég meghalt kiscicámról, a dédimről annyit álmodok hogy mosolyog és simogatja a fejemet és akkor mindig felébredek, a kiscicámról meg annyit hogy mindig simogatom és ide oda megy mintha valamit akarna üzenni, nagymamám azt mondta hogy felkeltem, feltartottam a kezeimet és azt mondtam hogy Cica Cica gyere vissza, és kivolt nyitva a szemem, és SEMMIRŐL nem emlékszek...


Aki Viccet csinál ebből akkor az most takarodjon innen és mással szórakozzon


2011. júl. 30. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen "csak" nagyon megviselt a cicád halála. Amúgy részvétem szegényke miatt, nem is tudom mi lenne velem ha az enyéimmel történne valami. Nem könnyű, de próbáld feldolgozni ezt, meg a dédmamád halálát, és akkor szerintem megszűnnének az álmok is.

21/L

2011. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy maradvány szellem. De szerintem inkább magas szintü elektromágneses mezöröl van szó. Az okozhat paranoiát, és halucinációt. És elméletileg érdekes álmokat is. Ha hiperérzékeny vagy az elektromágneses térre, akkor meg pláne.
2011. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Won ***** válasza:

Valószínűleg "csak" arról van szó, hogy nagyon megviselt és, hogy hiányoznak. Ez ilyenkor gyakran előfordul, a gyász velejárója. De nincs kizárva, hogy valamilyen szellemi energia maradt vissza. Viszont az is elképzelhető, hogy a szomorúságoddal valamilyen elementált hoztál létre.

Próbáld feldolgozni. Tudom , hogy nehéz, de csak így sikerülhet. És ne is félj, nem bántanak!


Légy jó, Won!

2011. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Osztozkodom az előttem szólókkal, és az is eszembe jutott, h nem néztél vmi hozzá kapcsólódó filmet? Mert nagyon gyakori az ilyen....
2011. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vagy bármi féle rovat, játék v bármi ilyesmi kacat ami elinditotta volna?
2011. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem csak még nem tudtad feldolgozni az eseményeket.

Vagy ilyesmi köze lehet,de az is lehet hogy vigyáznak rád odafentről(ezt nem viccből írtam).

2011. aug. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!