Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Táltosok? (A kérdéssel van bajuk)

Táltosok? (A kérdéssel van bajuk)

Figyelt kérdés

Azt tom hogy apróbb testi fogyatékall élő emberek pl: egy ujjal több kevesebb.

aki így születik az biztosan táltos?


2011. júl. 2. 12:38
 1/10 anonim válasza:
78%

A lányomnak a bal kézen volt (csonk még van) + 1 kisujja. Az tény, hogy okosabb a koránál, vannak érdekes dolgai (olyanokat mesél E/1 személyben, amik velünk, a szüleivel megtörténtek, de nem tudhat róla).

Majd meglátjuk mi lesz, nem tudom, hogy táltos-e...

2011. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Gondolj csak bele, ha így lenne, akkor milyen sok tehetséges táltost lehetne tervezni Contergannal (keress rá bátran, google képkereső :P), illetve különböző teratogén vegyszerekkel.


Nagyon sok kultúrában a különleges, fura (vagy torzszülött) gyereket sámánnak, spirituális vezetőnek, varázslónak tartotta a törzs, a középkorban ez boszorkányok, bűbájosok lehetséges jele volt, vagy szépasszonyok/tündérek gonosz művének tekintették (cseregyerek), mivel régen még nem tudták mivel magyarázni a születési rendellenességeket, de a közösség igényelt valami magyarázatot, hogy miért lett olyan fura a gyerek. :)


De még jelen korunkban is előfordul az ilyen hit, nézd meg pl. az indiai Lakshmit: [link]

Na, róla úgy vélik, az istennő inkarnációja (de azért azóta megműtötték a gonosz orvosok). ;) Szerinted az? :D

2011. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kitudja

én is jobb vok az átlagnál velem is voltak furcsa dolgok (hangokat hallok néha árnyakat látok) nekem pont hogy egy ujjam hiányzik.

ku rva sokat szivatnak érte jó a lányodnak neki legalább tudtak korrigálni

2011. júl. 2. 13:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak lelombozni, de tényleg, csak egy kis statisztika.


Tudtad, hogy az emberek elsöprően túlnyomó többsége az átlagosnál jobbnak értékeli magát? Pl. szakmailag... vicces, mert akkor ki is az átlagos?

És azt, hogy az emberek minimum egyharmada úgy véli, tapasztalt már furcsa, megmagyarázhatatlan dolgokat?


Azokkal, akik a hiányzó ujjad miatt cikiznek, ne törődj, az ilyen felszínes, barom emberek véleménye annyit számít, mint légyfing a szélviharban, te így vagy teljes. :) DE nem kellene beleélned magad az ilyen táltos-mítoszokba.

2011. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem élem bele magam a tanáraim is mondják hogy jobb vagyok az átlagnál csak lusta vok

akik ezért b@sztatnak azok fizetni fognak elég durván túl sokáig játszották ezt velem kezdek bekattani amire megint csak ők b@sznak rá

2011. júl. 2. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Anno jelnek tartották az ilyen jellegű testi hibákat. De még akik elfogadták és hittek is benne csak egy rá utaló valaminek tartották. Ez alapján a kérdésedre a válasz, nem lesz biztosan táltos az ilyen.
2011. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kössz
2011. júl. 2. 13:32
 8/10 skarma ***** válasza:
Megértem, hogy dühös vagy azokra, akik kicsúfoltak, de mielőtt a szuper táltoserőddel sújtod őket, gondolkodj el, hogy egy táltos sosem folyamodna bosszúhoz.
2011. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem táltoserő majd ha elegem lessz akk megyek amivel tudok lesz@rok hogy mit csinálna egy táltos vagy miattam a jóisten az a lényeg hogy majd fizetni fognak
2011. júl. 2. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:

nem, mivel táltosok nem léteznek

mint ahogy isten sem


hinni viszont bármiben lehet

2011. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!