Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért "nem jött el"?

Miért "nem jött el"?

Figyelt kérdés

Édesapám másfél éve halt meg.. Imádtuk egymást, tiszteletre méltó, nagyon szeretnivaló ember volt! 12 éves voltam elvesztésekor nekem ez hatalmas trauma volt.. Elég zárkózott voltam halála után, ezen szerencsére túlléptem bár a tényen, hogy "elment tőlünk" soha nem fogok!

Sok kérdést láttam amiben azt írtátok, hogy szeretteitek haláluk után meglátogatott benneteket, elbúcsúzni vagy, mert dolga van még a földön!

Nekem ez különös édesapámmal nagyon szerettük egymást, fiatalon halt meg hirtelen balesetben.. Nem volt semmi elintéznivalója a földön? Miért nem "búcsúzott el"?

Ezek után felmerült bennem a kérdés: lehet, hogy a halál után nincs is élet?


2011. júl. 1. 16:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem látogatott meg, mert nincsenek szellemek.
2011. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 khrisztike ***** válasza:

Amikor nagyapám meghalt, sokáig bűntudatom volt azért mert nem sírtam a temetésén, pedig nagyon szerettem. Aztán eltelt majdnem 10 év, és egyszercsak azt álmodtam, hogy ülök a sírján és zokogok.. és valóban sírtam... de amikor felébredtem megkönnyebbültem:) nagyapám üzent nekem hogy már minden oké és továbblép.. bár igazán nem tudom mit csinált itt ilyen sokáig XD bár azt mondják ott másként telik az idő :D szóval ne emészd magad:) ha még itt van küld majd valamit, bár az is lehet hohgy már ezerszer meglátogatott csak nem tudsz róla:) abban a világban sok az elvonatkoztatás és a metafora amit nehéz értelmezni:)

Nagyon sajnálom apudat elhiszem hogy nagyon fáj hogy nincs veled.. de kár erőltetned azt ami elmult..koncentrálj arra hogy olyan ember legyél amilyennek ő akart látni téged.. mást ő sem akarna hidd el :)

2011. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Nagymamám erőltette ezt a dolgot, hogy menjek hozzá rendszeresen temetőbe, eddig nem tudtam megtenni! Ma végre először nyugodt szívvel mentem ki hozzá és ennek nagyon örültem! És úgy érzem, hogy mostmár túlléptem a dolog depis részén.. :)

2011. júl. 2. 16:06
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Am msot olvastam kommented és azt el kel mondani hogy abban a családban ha meghal valaki egy új gyerek fog születni!!! és ez általában nagyon is igaz barátnőm papája meghalt fél évre rá született az öccse az én családomban pedig meghalt papám és az unokatesómnak fél évre rá megszületett a fia aki papámnak a déd unokája ... szóval van benne igazság!
2011. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nekem 10 éves koromban halt meg az édesapám. Most 14 vagyok és nálam sem ,,jött el" én is vártam 12 éves koromig. most tegnap este pedig az ö arcát láttam a szobám falán. Tátogott valamit akart mondani. De mikor odamentem hogy le tudjam olvasni(rövidlátó vagyok) eltünt. És tényleg ne keresd apukádat mert engem is nagyon felzaklatott
2011. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: Én biztos sokkot kapnék. Igazad van bőven elég, ha kimegyek néha-néha a temetőbe pál szál virággal..:(

Köszönöm a válaszokat!!

2011. júl. 29. 11:46
 17/18 anonim válasza:

07-03 12:16 !!!

Nekemis meghalt nagyapám még anno, és keresztapám második gyermeke megszületett.. és valami olyasmit is hallottam, hogy lehet velük találkozni !? - nem tudom, hogy ki foglalkozik ilyenekkel, de hallottam már róla!

2011. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Nagy Noéémi ***** válasza:

Ez nagyon szomorú...sajnálom...de figyelj rám..

Édesapád mindig ottvan veled.:)

A legjobb helyen...A Szívedben.:)

2012. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!