Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért "nem jött el"?

Miért "nem jött el"?

Figyelt kérdés

Édesapám másfél éve halt meg.. Imádtuk egymást, tiszteletre méltó, nagyon szeretnivaló ember volt! 12 éves voltam elvesztésekor nekem ez hatalmas trauma volt.. Elég zárkózott voltam halála után, ezen szerencsére túlléptem bár a tényen, hogy "elment tőlünk" soha nem fogok!

Sok kérdést láttam amiben azt írtátok, hogy szeretteitek haláluk után meglátogatott benneteket, elbúcsúzni vagy, mert dolga van még a földön!

Nekem ez különös édesapámmal nagyon szerettük egymást, fiatalon halt meg hirtelen balesetben.. Nem volt semmi elintéznivalója a földön? Miért nem "búcsúzott el"?

Ezek után felmerült bennem a kérdés: lehet, hogy a halál után nincs is élet?


2011. júl. 1. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mért? Szierinted neked jólesett volna ,hogy halála után még eljön ha ennyire szeretted. Szerintem csak mégjobban felzaklatott volna , és ezt ő sem akarta , szerintem.
2011. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Hidd el,ö mindennap veled van.
2011. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
ha nem jött visza csak örülj rendbevolt a kapcsolatotok jol elvoltatok.halál után van élet. nem votl dolga lehet emlékez rá élö ként nepedig holtként.
2011. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként édesapám testvérének, a fia édesapám halála után egy hónappal született.. (Most másfél éves a kisfiú)

A testvére akivel régen többet játszottam, szinte fél tőlem, visszahúzódóbb, de ez a kisfiú akit alig látok, egyből mosolygott rám, mintha szeretne..

Létezhet reinkarnáció? Mert, ha igen, akkor elképzelhető, hogy az ő testében "született ujjá" és ez esetben a második válaszolónak igaza van! :)

De azis lehet, hogy baromi nagy hülyeséget feltételeztem/írtam ide, aki ért hozzá az biztos tudja!:)

2011. júl. 1. 16:44
 5/18 anonim ***** válasza:
a reinkarnáciok messzeb szoknak leni az elözö életüktöl és föle dnem nagyábol ugyan abban a családban.
2011. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Jaewy ***** válasza:

A reinkarnációban szintén lehet hinni-avagy nem, úgy mint minden másban.

Az hogy még nem látogatott meg az nem sokat jelent.

Elméletileg meg fog téged látogatni, de ez nem mindenkinél 1 nap meg 1 hét. Van akinél 1 év. Van akinél 5év. stb. Hidd el megfog látogatni !

2011. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

> Ezek után felmerült bennem a kérdés:

> lehet, hogy a halál után nincs is élet?

Végre elkezdtél gondolkodni. Ez jó jel!

2011. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkitől! Kérlek még írjatok, sok ember véleményére kíváncsi vagyok, hogy ők mit gondolnak!:)
2011. júl. 1. 18:44
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
A reinkarnáció logikus és lehetséges. De mivel senki sem emlékezne rá, soha nem fogjuk megtudni hogy igaz-e. Legalább is MI tuti nem. A mi korunk nem fog addig fejlödni.
2011. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Ne keresd mindenben apádat meghalt fogadd el
2011. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!