Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Véletlen lehetett? (Lent)

Véletlen lehetett? (Lent)

Figyelt kérdés
Az előbb kezdtem olvasni olyan kérdést,hogy hogyan lehet egy szellemet ellenünk fordítani,és hirtelen kinyitódott az ablak és erősen fújt be a szél. Basszus majd beszartam. Az ágyból is majdnem kiugrottam XD.
2011. jún. 19. 17:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem bánom,ha átment XD. Nem is akarok szellemmel találkozni. De ha van csak pár másodpercre tudott megijeszteni :D. Ha valami furcsaság történik,akkor először logikus magyarázatot próbálok keresni,és ha nincs akkor jön a szellem:) Bár van 1-2 amit nem tudok megmagyarázni.
2011. jún. 19. 19:38
 12/20 anonim ***** válasza:
én láttam már szellemet de kéznél volt egy porszívó és beszopta...
2011. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

ez lol:D ezen nagyot rögöhtem XD de tényleg milyen lehet szellemet látni? elmondjátok az élményeteket ha találkoztatok szellemmel?

Igazából olyan nagyon nem hiszek bennük. Mind mindenki azt mondom. Hiszem ha látom :D.

2011. jún. 19. 19:47
 14/20 anonim ***** válasza:
hát pedig eléggé úgytűnik hogy hiszel bennük:D de sebaj.:)
2011. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát én komolyan láttam szellemet vagy valami ilyesmit, filmeztem a barátnőmmel ez halottaknapja előtt volt egy nappal. nah és ülünk filmezünk, és hirtelen a barátnőm nagy szemekkel nézett az ajtó felé és amikor odanéztem, láttam egy magas sötét valamit ami kb olyan mint egy 1.90 cm ember féleség és megvan görnyedve és igy a falfelől sétált a szobám közepe felé és a lamináton lehetett hallani a lépteket, k*rvára megijedtem sokáig nem mertem egyedűl bennt aludnia szobába.

Szerencsére azóta nem láttam, de azért elég ijesztő volt.

19L (és mellékesen ez nem kamu)

2011. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

11:37 vagyok

Jah és még annyi, hogy azóta hiszek benne, addig meg jókat röhögtem, h ugyanmáár nem létezik. De amikor szembekerültem vele, nem volt mind1!

2011. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ez durva :S.
2011. jún. 20. 16:33
 18/20 anonim ***** válasza:

11:38 az

de főleg az a legdurvább, h anyumnak meg a megboldogúlt nenám mesélte, hogy látott valamit és ez 2-3napra rá volt ahogy én láttam.

2011. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ez se semmi
2011. jún. 20. 18:04
 20/20 anonim ***** válasza:
Olvasom én is azt amit akérdező és bejön a csupakabra és azt mondja hogy nem hallotam és nem láttam semmit!
2011. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!