Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Véletlen lehetett? (Lent)

Véletlen lehetett? (Lent)

Figyelt kérdés
Az előbb kezdtem olvasni olyan kérdést,hogy hogyan lehet egy szellemet ellenünk fordítani,és hirtelen kinyitódott az ablak és erősen fújt be a szél. Basszus majd beszartam. Az ágyból is majdnem kiugrottam XD.
2011. jún. 19. 17:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Semmi sincs véletlen :D
2011. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

ez hogy nincs véletlen, ez nézőpont kérdése.


nem volt véletlen, mert épp a környéketeken alacsony volt a légnyomás, de jött egy front vagy minek hívják (nem vagyok nagy földrajzos :P).


Véletlen volt, mert szellemidézésről olvastál, és épp akkor történt mindez.

2011. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nálunk is fúj a szél:D
2011. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De hogy pont akkor nyitódott ki az ablak amikor kezdtem olvasni. Kicsit furcsának találom. Meg tegnap is volt furcsaság. Ez volt http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..
2011. jún. 19. 18:19
 5/20 anonim ***** válasza:
a macskás dolog már inkább érdekesebb. vagyis hogy abban hiszek valamilyen szinten. de ez szerintem csak túlkombinálás hogy pont akkor:)
2011. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
plusz még mikor kezdtem bezárni az ablakot, a telefonom a zene kb. 2-3 másodpercre megszólalt,de nem a hívó csengőhangom,sem az üzenet csengőhang. Aztán gondoltam,hogy biztos a zenelejátszó volt. De aztán eszembe jutott,hogy amíg le van zárva a telefon, a zenelejátszót nem tudom elindítani. Ezt is furcsának találom :S
2011. jún. 19. 18:25
 7/20 A kérdező kommentje:
Ezek nem kamuk. A hugom is hallotta a telefont,és megkérdeztem,hogy nem ő indította el az ő telóján,de nem mert le van neki merülve. Meg arra ébredt fel,hogy az ablak kinyitódott.
2011. jún. 19. 18:27
 8/20 anonim válasza:
hát attól függ. az ablakot nehéz ki-be csukogatni? mert ha akad, meg nehezen nyílik, akkor szellemre tippelek. de ha simán ki lehet nyitni, akkor viszont tényleg a szél volt. fordult már ilyen elő? mennyire fújt a szél? ha kevésbé, akkor még mindig a szellem lehetett :)
2011. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem fordult elő még ilyen,mivel nem szoktam kinyitni,csak nyáron,de tavaly nem volt ilyen. hát úgy közepesen lehet kinyitni,nem is olyan könnyen,meg nem is olyan nehezen,de én is inkább szélre gyanakszom,csak gondoltam megkérdem mivel ugyanakkor történt :D
2011. jún. 19. 19:09
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem véletlen volt :D Mert nálunk még az esső is szakadt meg nagyon fújt a szél az ég pedig zörgött, szerbiai vagyok :) úgyhogy a te szellemed lehet hogy átjött szerbiába... :D


De az is lehet, hogy komolyan olt valami.

2011. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!