Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véletlen? Ki lehetett?

Véletlen? Ki lehetett?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz helyre írtam,nem tudom.Az a lényeg,hogy valami furcsa történt.Nagymamámnak egyszer kellett műteni a fejét,és azóta előre tud mindent.Pl.:Nagypapámnak fájt a dereka,vot egy rossz előérzete,hogy rosszabb lesz,de elhesegette nem sok sikerrel,és a végén tényleg nagyobb baj lett,elemntem táborozni,akkor is votl előérzete,és baj történt velem,nem akkora, de fájdalmas.Előre tudta hogy elromlik a kocsi, stb.De térjünk egy táborozásra,amikor 3 napig voltunk el.Szerda,Csütörtök,Péntek.És,nagyimmal akkor furcsa dolgok történt,nem rég mondta el nekem.Mind a három nap, ugyan abban az időpontban valaki felhívta őket, de hiába mondott akármit bele,nem zsólt vissza senki.Azt hitte hogy én vagyok,pedig én csak este és reggel kaptam meg a telefonomat, és csak 10 percre,és akkor nme hívtam őket.Még akkor is amikor hazamentem,Pénteken.Azóta se derütl ki, ki volt az,mert nme jelezte a számot ki.Velem is történnek furcsa dolgok.ÉS amikor elmondta a telefonos dolgot,akkor éreztem hogy rajtunk kivűl van még valaki a szobában.Kiskorom óta érzem ha valaki a hátam mögött van,és van is rá példám,csak most nem mondom el.És sokszor érzem hogy ott van valaki, de senki nincs ott.

Valaki megtudná mondani,hogy mi volt az a telefonos? ja, és pluszba,hogy amióta visszajöttem,nem hívták őket újra.

Bocs a helyesírási hibákért


2011. jún. 1. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
ami a nagyidat illeti, hátt öö szupernagyi :D a telefonos dologról meg annyit, hogy valaki szórakozott.
2011. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is hogy szórakoztak,de azt mondta hogy csak zúgott valami, és én meg barátaim csináltunk olyat hogy felhívtunk valakit, de azt nem álltuk meg röhögés nélkül.Szerintem más se.Nem tudom :S és köszi :)
2011. jún. 1. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!