Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ókori építményeket kik építették?

Ókori építményeket kik építették?

Figyelt kérdés

Gondolok a Stonehegde-re ami felülről pontosan a nap rendszert ábrázolja, a több mint 20 tonnás kőtömbök a 150 km-re lévő kőfejtőből származtak és a megépítése még ma is nehézséget okozna, a legenda szerint levegőbe mozogtak a kövek..

A piramis építésénél ugye figyelembe vették a 4 égtájat és egy folyosót vezettek ki az ég felé pontosan a sark csillag felé ami ma ugye már nincs ott de kiszámolták a tudósok, hogy -2167-ben volt ott szóvak akkor épülhetett, valamint a piramis kerületét a magasságával elosztva az egyik legalapvetőbb matematikai állandót a pí-t kapjuk meg, 6 tizedesjegy pontossággal, szóval ők már felfedezték a Pí-t 4000 éve,

Mégis hogyan? mit gondoltok talán az égi látogatóktól kaptak segítséget, vagy a primitívnek gondolt ókori ember még is ilyen találékony lett volna?


2011. jún. 7. 23:35
1 2
 11/16 Vree ***** válasza:
*NEM voltak
2011. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Emberek voltak szerintem is. ugyan akkor szerintem ne is az a fontos kik építették, mert azok tényleg emberek lehettek hanem pl: a piramisok belsejében érdekes rajzok vannak. ufokról, űrhajókról. Sokáig tagadtam, de most már nem tartom kizártnak, hogy egykor lehet nem emberi lények indították meg az őseinket a fejlődés útján.
2011. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés csoport!!! (ezt szerintem egy oktatás-tananyag vagy valamihez kellett volan kapcsolni)! Semmi köze a természet feletti lényekhez!
2011. jún. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem a f*szt, énis hallottam, h vannak benne repülőkről rajzok, olyanok, amiket ha ma megépítenénk a rajz alapján akkor repülne!, + még állítólag leszálló pálya is volt... amíg a homok be nem lepte..
2011. jún. 12. 15:34
 15/16 anonim ***** válasza:

akkor lehet hogy csak repülővel építették (és azért vannak ezek a jelek benne)


pont ezért kellett a leszálló pálya (ha repülővel vitték oda valahogy le is kellett szállni)


Ez mindent meg magyaráz!

2011. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
fizika a megoldás. Munkavégéz,egyszerű gépek stb... Tudod munkát nem spórolunk egy csigával csak energiát ;)
2011. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!