Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ókori építményeket kik építették?

Ókori építményeket kik építették?

Figyelt kérdés

Gondolok a Stonehegde-re ami felülről pontosan a nap rendszert ábrázolja, a több mint 20 tonnás kőtömbök a 150 km-re lévő kőfejtőből származtak és a megépítése még ma is nehézséget okozna, a legenda szerint levegőbe mozogtak a kövek..

A piramis építésénél ugye figyelembe vették a 4 égtájat és egy folyosót vezettek ki az ég felé pontosan a sark csillag felé ami ma ugye már nincs ott de kiszámolták a tudósok, hogy -2167-ben volt ott szóvak akkor épülhetett, valamint a piramis kerületét a magasságával elosztva az egyik legalapvetőbb matematikai állandót a pí-t kapjuk meg, 6 tizedesjegy pontossággal, szóval ők már felfedezték a Pí-t 4000 éve,

Mégis hogyan? mit gondoltok talán az égi látogatóktól kaptak segítséget, vagy a primitívnek gondolt ókori ember még is ilyen találékony lett volna?


2011. jún. 7. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az ókoriak.

Egy angol építész ókorban is megtalálható eszközöket készített, amik segítségével egyedül is tud mozgatni egy stonehange-es követ és piramis építéséhez is jó. Mondjuk ő nem azért csinálta, hogy ember megépítheti-e ezeket segítség nélkül, hanem, hogy egy piramishoz sem kellenek rabszolgák, mert ilyen eszközök segítségével egy 20 fős csapat is fel tud építeni egy piramist.

Úgyhogy szerintem nincs külső segítség, képesek voltunk rá egyedül is! ;)

2011. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Én.
2011. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 BlackSword ***** válasza:
100%
Hát az ókorban élt emberek építették... Ámbár a Stonehenge az őskorban épült... Butaság azt hinni, hogy ET, vagy valami más misztikus lények építették volna...
2011. jún. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Emberek.
2011. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
az ókori emberek, vagy az E.T.
2011. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"-2167"? Ezt komolyan gondoltad?

Egyébként nekem van egy időgépem. Ma reggel, egy csomag jóreggelt után, amit a szomszéd kávéjába mártogattam, mert nincs arra pénzem, pont eszembe jutott ez a kérdés.

Ettem még egy nagy tál lecsót (erős volt, még most is csípi a popóm) és megetettem a kutyámat, bár teljesen feleslegesen, mert azelőtt visszaértem, hogy elindultam volna.

Megkérdezhettem volna magamat, hogy kik építették, de nem tettem jó lesz meglepetésnek. Azonban jövőbeli énem mondta, hogy nem ajánlja

2011. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"-2167"? Ezt komolyan gondoltad?

Egyébként nekem van egy időgépem. Ma reggel, egy csomag jóreggelt után, amit a szomszéd kávéjába mártogattam, mert nincs arra pénzem, pont eszembe jutott ez a kérdés.

Ettem még egy nagy tál lecsót (erős volt, még most is csípi a popóm) és megetettem a kutyámat, bár teljesen feleslegesen, mert azelőtt visszaértem, hogy elindultam volna.

Megkérdezhettem volna magamat, hogy kik építették, de nem tettem jó lesz meglepetésnek. Azonban jövőbeli énem mondta, hogy nem ajánlja, hogy megegyem az utolsó kanál csípős lecsót, mert az időgépen nincs budi. Így utólag meggondolva, jól tettem, hogy megfogattam a tanácsát.

Aztán elérkezett az idő, becsücsültem az időgépembe, dátumot beállítottam, és uccu-neki-go-back-to-the-past.

Amit ott láttam hihetetlen volt: az emberek hurcolták a hatalmas köveket, tiszta erőből, még kereket se használtak.

Na mondom ezek túl sok spenótot ettek vacsorára, kértem is tőlük egy keveset, mert már kezdtem érezni a lecsó szervezetre gyakorolt természetes, bár kellemetlen hatását. Beszálltam hát is az építkezésbe, a Kheopsz-piramis ÉK-i oldalán, 15. sor 12. oszlopának kövén megtalálhatod a monogramom.

Ahogy közeledett az este, kicsit bebaszott a fáraó, így szemétkedett mindenkivel, és a mindenhova azt rajzolta, hogy mi a rabszolgái vagyunk, pedig csak egy fogadást vesztettünk el.

Akkoriban még nem találták fel a cif-et, így levakarni se tudtuk a csúnya freskókat.

Lett ott egy cimborám, ránk jött a trollolhatnék, ezért egy csupasz falfelületre rajzoltunk egy nagy szemű, hosszú, vékony végtagokkal rendelkező alakot.

3000 év múlva vmi idióta kitalálta, hogy az egy földönkívüli, valójában annyira sok szeszes italt fogyasztottunk, hogy képtelenek voltunk normális emberi alakot rajzolni. (A barna színű "festék" nem festék, hanem a lecsó)

Ezután hazamentem, mondtam magamnak hogy ne egyem meg az utolsó kanál lecsót, az emészthetetlen salakanyag így is pont elég volt falfestéshez.

2011. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
tudósok mondják, hogy -2167 nem én gondolom.. te meg nagyon vicces vagy általában szeretem az ilyen sztorikat de most ez nagyon erőltetett lett :(
2011. jún. 11. 09:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha még nem jöttél volna rá, nem -2167, hanem időszámításunk előtt 2167, nemde?
2011. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Vree ***** válasza:

Az őskori emberek ugyan nem high-tech épületekben laktak, de hülyék azért voltak. Tökéletesen képesek voltak rá hogy elosszák a kör kerületét az átmérőjével. :3


Ugyanez a válasz arra hogy miért voltak sokszor olyan pontos csillagászati ismereteik. Az asztronómia pontosan azért az egyik legrégibb tudományág, mert az égi jelenségek mindig is izgatták az embereket, és amit láttak azt természetesen lejegyezték.


Szép teljesítmény? Persze. Olyasmi amihez ufókat kellene magyarázatként belehoznunk? Nem igazán.

2011. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!