Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Help! Képzelődhettem vagy nem?

Help! Képzelődhettem vagy nem?

Figyelt kérdés
Szóval...Mindig úgy alszok el hogy hallgatom a telefonomon a zenét, és utána egy nagy kék díszpárnára leszoktam tenni..Rá olyan 5-10 percre csak úgy magától lecsúszik..Pedig jól tettem le!!! Majd akkor beszöktem apumhoz(ugyanis anyum éjszakás volt) És oylan 1:36 perckor arra ébredek mintha valaki nyomkodná a billentyűzetet..és én tudom hogy nem beképzeltem! ébren voltam...Most szinte nagyon tartózkodni se merek a szobámban (sajna a gép is itt van) Help pls..
2011. jún. 4. 16:50
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Nekem meg a szobámba van egy hintaszék, és mikor nagymelegbe kinyitom az ablakot íccaka, a szél befúj oszt a frász jön rám...
2011. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Mindent elmondtak már előttem: nem szellem, rengeteg minden más lehetett, félálomban voltál, amikor összekeveredik a fantázia és valóság + éjszaka van, amikor csönd van és olyan hangokat is hallasz, amiket nap közben nem.
2011. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Won ***** válasza:

Szia! Nem szeretnélek megijeszteni, de lehetséges, hogy rád ragadt egy ártó szellem(jobb esetben jó szellem).DE ettől könnyen meglehet szabadulni, erről most nem írok, de ha érdekel, akkor írj e-mailt(zzzzoooolllliiii@freemail.hu).

Viszont, mivel pubertás korban vagy az is lehet, hogy poltergeist jelenségről van szó. Ilyen korban, főleg erős negatív érzések(félelem, düh, fájdalom), stressz hatására könnyen kialakul. Nagy valószínűséggel erről van szó. Nyugodj meg ,mert, ha félsz, akkor még jobban megtörténik.

Ne fojtsd magadba az érzéseidet!


Üdvözlettel: Won

2011. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Üdvözlet.

Hihetetlen hogy egyesek mennyi türelemmel és nyugtató kérdésekkel fogalmaznak... meg vagyok lepve :)

Igen szellemek vannak és ők se hülyék annyi van h kapott az alkalmon h "megvicceljen" mert (én szerény személyem szerint) + érzik az ilyesmit.Nálam pl van kisállat(árny) meg súlyosabb lépteket halok ahol alszok na de mesélhetném nap estig ezeket a paranormális dolgokat.

Nem nagyon értek az ilyesmihez de tudok amit tudok.Nem kell félni tőlük. "Nem a holtaktól kell félni hanem az élőktől" mondotta édesanyám mindíg :D. Én eggyiktől sem tartok.

Légy jó.

2011. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Ok :D Köszi a válaszokat lehet ettől nyugodtabban fogok aludni :D
2011. jún. 5. 19:01
 36/38 anonim ***** válasza:

Hello.

Az, hogy recseg-ropog minden, az a felmelegedés miatt van/lehülés. A párnás dolog is, mivel hideg hatására a részecskék összehúzódnak, így kevesebb helyet foglalnak, meleg hatására ugye szétmennek. A billentyűzetnél pedig nemlátod, de naggyából a billentyűk 70%-a bevan akadva valahova, és amikor este kiakad valameik, ezt te meghallod, mivel ilyenkor az ember sokkal jobban odafigyel a dolgokra, és olyanokat is meghall, amiket általában nem.

Remélem segítettem, és nemkell félni, én hiszek a szellemekben, volt már tapasztalatom, de sosem ártott még, a Poltergeist sem fog bántani, csak ijesztget, mert tudja hogy megijedsz/félsz.

2011. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

Szia!:)

12 évesen nekem is ijenek voltak. Állandó léptek, mindig k.va nagyott bereccsent felettem a plafon, egy fehér árnyat láttam állandóan ami állandóan kisuhant ha ránéztem stbstb.. Aztán volt a régi szobám, nah az ojan szinten televolt szellemekkel(legalábbis amik ott történtek..), hogy álmomban felkeltem az ágyamból este és láttam ahogy felettem repülnek, nah most hozzá tenném ,hogy unokatesóm miután egyedül ott aludt a régi szobámban ugyanezt megálmodtam:'D(nem mondtam el neki az álmomat)A lényeg az ,hogy miután már ink csak röhögtem ezeken a dolgokon és nem féltem már egyre kevesebbszer volt. Ha nem foglalkozol vele akk békén hagynak. Ahogy az előzőek is mondták ez csak egy kis "b@sztatás" :D


Jahh és persze nálam is jártak már a netező szellemek:d xDDD

2011. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Milyen jó ezt visszaolvasni, amúgy azóta csak az ágy roppan napi szinten, semmi kül:DD De ennek ellenére ugyan olyan beszarós maradtam a szellemektől:3
2012. júl. 8. 21:10
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!