Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Help! Képzelődhettem vagy nem?

Help! Képzelődhettem vagy nem?

Figyelt kérdés
Szóval...Mindig úgy alszok el hogy hallgatom a telefonomon a zenét, és utána egy nagy kék díszpárnára leszoktam tenni..Rá olyan 5-10 percre csak úgy magától lecsúszik..Pedig jól tettem le!!! Majd akkor beszöktem apumhoz(ugyanis anyum éjszakás volt) És oylan 1:36 perckor arra ébredek mintha valaki nyomkodná a billentyűzetet..és én tudom hogy nem beképzeltem! ébren voltam...Most szinte nagyon tartózkodni se merek a szobámban (sajna a gép is itt van) Help pls..
2011. jún. 4. 16:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
:D
2011. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
17:23..Alig bírtam visszaaludni..Am majdnem megvolt :D(a szívroham):S
2011. jún. 4. 17:24
 13/38 anonim ***** válasza:
Jaajj ne ijesszétek màr szegény kislànyt. Nyugodjàl meg, nincs semmilyen szellem, talàn egy kicsit megmozdùlt a Föld. En csakis ezeket a pottyanó dolgokat ezzel tudom magyaràzni.
2011. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Recsegés ropogás az lehet a lehűlés is mivel nyár van és általában a műanyagok tágulnak/zsugorodnak ez váltja ki! Rugós székről is hasonló lehet, de lesz itt egy okos aki elmondja mi a fizika törvénye! ;) Szóval ne aggódj, ne ilyeneket rágódj hanem gondolj ezekre, mert lehet mindenek értelmes magyarázata! Mondjuk a telefon lecsúszás is akár mert semmi se fix ugye hacsaknem raksz rá 10kg súlyzót mert az a biztos pont!:D
2011. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

B@asszus, ez a gépelés nálam is megtörtént :S Nem tudtam hogy mi a franc az a pötyögő hang O.o

Legközelebb egész este bekapcsolva hagyom a gépet, megnyitom, a látogatómnak a Word-öt, aztán hadd nyomassa XDDD

2011. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
xDD
2011. jún. 4. 17:41
 17/38 A kérdező kommentje:
Kössz az ötletet..Majd leírja mit akar ....xD
2011. jún. 4. 17:43
 18/38 anonim ***** válasza:
:):)tényleg fejlettek ezek a szellemek, hadd fejlõdjenek.
2011. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten megtiltottam a szellemeknek, hogy használják a gépemet, mert mindenféle szexrandi oldalon garázdálkodtak a nevemben.... XD
2011. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Utolsó.xD..Am kajak megnéztem az előzményeket :O....
2011. jún. 4. 18:01
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!