Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Help! Képzelődhettem vagy nem?

Help! Képzelődhettem vagy nem?

Figyelt kérdés
Szóval...Mindig úgy alszok el hogy hallgatom a telefonomon a zenét, és utána egy nagy kék díszpárnára leszoktam tenni..Rá olyan 5-10 percre csak úgy magától lecsúszik..Pedig jól tettem le!!! Majd akkor beszöktem apumhoz(ugyanis anyum éjszakás volt) És oylan 1:36 perckor arra ébredek mintha valaki nyomkodná a billentyűzetet..és én tudom hogy nem beképzeltem! ébren voltam...Most szinte nagyon tartózkodni se merek a szobámban (sajna a gép is itt van) Help pls..
2011. jún. 4. 16:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém már ismerősöm is facebookon, de rohadt idegesítő, mert mindig meghívókat küld a Farm Villebe és a Zombie Lanebe.
2011. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
:D..na jó mostmár kom elég a viccekből :D
2011. jún. 4. 18:03
 23/38 anonim ***** válasza:
a szellemek törvénye tiltja, hogy 12 éves kislányokat zaklassanak. egyszerűen nem tehetik meg. pubertás korban a hormonális változások hatnak az idegrendszeredre és ugye a fantázia is neki-nekilódul mindez társul egy kis szorongással és már a rózsaszínű lányszobában szellemek mászkálnak:) Kedves Kérdező, ne csinálj magadnak félelmeket szándékosan.Hallgass másfajta zenét egy ideig, és hidd el, mire véget ér a tanév, eltünnek a szellemek is.tudod miért? mert soha nem is voltak.
2011. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Ellenörid kamerával hogy miröl van szó. Hangrögzítöt az asztalra, és meglátjuk mi lesz. Az elsö válaszoló vagyok. Amúgy szerintem szellem vagy nem 50 50%
2011. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

uhh nekem meg olyan volt h másnap suli lett volna.. hajnali 1kor arra ébredek mintha vki a hajszárítóval szárítaná a haját, csak kicsit tompább.. kimegyek de tök kuss van, és úgy beszartam XDD meg olyan is, hogy úgy hallottam, hogy valaki megy a lépcsőn, de mintha dobbantana, de senki nem volt:SS

14/l

2011. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Én kajak beszarok az ilyenektől :S
2011. jún. 4. 18:38
 27/38 anonim ***** válasza:
Mint minden ember...
2011. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
A párna ilyen, nem stabíl ha ráteszel valait, ne is próbálj valami ezos bztaságot belemagyarázni, olvass inkább statikát.
2011. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Démonok gyakran szálnak rá kamaszokra velem is ez volt hagyd a francba majd leszáll rólad nálam bevállt

15f

2011. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 12 éves lány vagyok és nekem is volt szellemem.Én is halottam lépteket az ágyam felé meg láttam egy sötét alakot. Utána elmentünk egy ilyenekkel foglalkozó emberhez és leszedte rólam. Nagyon durva volt az is!A fehér gyertyán fekete viasz folyt:S:S
2011. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!