Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Napjainkban is vannak vámpírok?

Napjainkban is vannak vámpírok?

Figyelt kérdés
nem fogjátok elhinni, de volt egy csaj ismerősöm aki egy idő után elkezdett magyarázni nekem mindenféle vámpír dologról és teljesen megdöbbentő dolgokat mesélt. a csajt régóta ismerem, nem lehet azt mondani rá, hogy hülye. nagyon is okos. tehát nem kaphatott be vmi dilibogyót :D és mégis egy idő után arról beszélt, hogy ő bizony ismert és érintkezett is vámpírokkal (hm, ha ez így van, most remélem nem támadnak be az ismerősei, mert kikotyogtam :D) és napjainkban is vannak vámpírok meg egyéb síkokon lévő élőlények, amiről az egyszerű embernek tudomása sincs. most akkor mivan?
2011. jún. 2. 22:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
persze hogy létezünk!!!és igen a legtöbbünk uralkodik magán!!
2012. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
de csak a lektöbbünk!!! van aki nem pl én
2012. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Kedves kérdezö!

Miért fontos hogy vannak-e?

Ha vannak elöbb utobb úgy is eljönnek!

Láttam egy másik kérdést amiben azált hogy el-e adnád a lelked az ördögnek hogy vámpír lehess.. Mondták hogy nem lenne ertelme mert halhatatlanok a vámpírok és a lelkük nem kerül az ördöghöz..... Hat pedig de! Mert aki vámpír az alapbol a pokolra jut! És aki a pokolba jut az az ördöghöz jut! Eladnád a lelked? Arra vársz valaki jöjjön és ajállja fel azt hogy vámpír lehess? Élnél vele? Nem baj ha megölnek pokolra jutsz? Gondoljátok át! És ha már megunod az életed? Megolod magad és pokolra mész? Egyszer választhatsz! Menny! Vagy pokol! Minden ami jo...az káros! Gondolkozzatok... És ha netán ott a lehetöség.. akkor fontoljátok meg...ALAPOSAN! Ez jo uzlet az ordognek! Mert amig vámpírok vannak!!!!

Addig vámpír pusztitók is!!!! (S.R.I.)



:)

2013. jan. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én nagyon sokat olvastam ebben a témában. Lennie kell valaminek. Lehet, hogy nem feltétlenül abban a formában, ahogy elképzeljük, de olyan nagy mennyiségű történelmi feljegyzés van a vámpírok létezéséről minden korból, hogy az már gondolkodásba ejtő. Én kisgyerek korom óta hiszek a természetfeletti létezésében, hisz megtapasztaltam azt. Azok, akik írtak ide és alátudnák támasztani a vámpírok létezését, vagy azok akik azt mondják, hogy vámpírok, kérlek titeket lépjünk kapcsolatba. Persze a nagyérdemű úgyis nem normálisnak fog tartani a következő kijelentésem miatt, csak mert nem tudják, hogy kinek milyen élete is van amiből menekülni szeretne. Szóval kérek mindenkit, hogy tudassátok velem a tényeket. Bármit megtennék azért, hogy ne kelljen tovább emberként élnem. És igen, ha lehetőségem lenne rá, boldogan lennék vámpír.
2013. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 preaster123 válasza:

Nos..ezek remek érvelések.Lehet benne igazság..most ha egy átlag ember bele gondol akkor csak hülyeségnek találja,de ha egy igazán logikus elme válaszolhat a kérdésedre,jobban teszed ha hiszel is a vámpírokban.

Az embereknek az üzenném,hogy mielőtt bármiféle hitetlenség ugrana be nekik,akkor alaposabban nézzenek utána a múltnak.

Csak áldozzanak rá úgy kb. 5 évet,és máshogy fognak gondolkodni. Soha nem tudhatod hogy ki mellett mész el az utcán.

2016. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!