Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Napjainkban is vannak vámpírok?

Napjainkban is vannak vámpírok?

Figyelt kérdés
nem fogjátok elhinni, de volt egy csaj ismerősöm aki egy idő után elkezdett magyarázni nekem mindenféle vámpír dologról és teljesen megdöbbentő dolgokat mesélt. a csajt régóta ismerem, nem lehet azt mondani rá, hogy hülye. nagyon is okos. tehát nem kaphatott be vmi dilibogyót :D és mégis egy idő után arról beszélt, hogy ő bizony ismert és érintkezett is vámpírokkal (hm, ha ez így van, most remélem nem támadnak be az ismerősei, mert kikotyogtam :D) és napjainkban is vannak vámpírok meg egyéb síkokon lévő élőlények, amiről az egyszerű embernek tudomása sincs. most akkor mivan?
2011. jún. 2. 22:24
1 2 3
 1/25 Panda Péter ***** válasza:
95%
attól hogy valaki okos, még elhihet hülyeségeket.
2011. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ez igaz, de róla nehezen hiszem el, mert jó tanuló volt. amúgy már nem tartom vele a kapcsolatot, nem vesztem vele össze, csak elváltak útjaink, így nem tudok erre már rákérdezni. de elég határozottnak tűnt. egyszer egy találkozón még ilyen vámpír védelmet is csinált nekem :D. kértem tőle, mert biztos ami biztos, had legyek bevédve. párszor végig húzta kezét kezemen, motyorászott vmit és kész :D.
2011. jún. 2. 22:46
 3/25 anonim válasza:
100%
vannak.a politikusaink.mindennap lathadod oket.fasza verszivok.:)
2011. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

22:48-as

Neked van igazad ;)

2011. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Panda Péter ***** válasza:
74%
ahj te jó ég be ne vedd már. az meg hogy valaki áltsuliban jól be tudta biflázni az abc-t meg a szorzótáblát, még nem jelenti azt hogy esze is van.
2011. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek vámpírok és csillognak a napfényben
2011. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nincsenek vámpírok. Attól mert még valakinek jó jegyei vannak, még lehet ostoba,
2011. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Léteznek de hidd el, jobb ha nem bolygatod ezeket a dolgokat.
2011. jún. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
ez igaz, de annyi történet kering róluk, hogy az ember azt se tudja, hogy mi van és eléggé fura elhinni, hogy a vérszívók a napokban is itt mászkálnak... lehet nem olyanok, mint a filmekben, de akkor is.
2011. jún. 3. 11:10
 10/25 anonim válasza:

Nem hiszem hogyha vámpír lenne akkor nekiállna csak úgy erről magyarázni...

Hmmm... Milyen szeme van? Nincs egy sötét karika az írisze körül?

2011. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!