Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Napjainkban is vannak vámpírok?

Napjainkban is vannak vámpírok?

Figyelt kérdés
nem fogjátok elhinni, de volt egy csaj ismerősöm aki egy idő után elkezdett magyarázni nekem mindenféle vámpír dologról és teljesen megdöbbentő dolgokat mesélt. a csajt régóta ismerem, nem lehet azt mondani rá, hogy hülye. nagyon is okos. tehát nem kaphatott be vmi dilibogyót :D és mégis egy idő után arról beszélt, hogy ő bizony ismert és érintkezett is vámpírokkal (hm, ha ez így van, most remélem nem támadnak be az ismerősei, mert kikotyogtam :D) és napjainkban is vannak vámpírok meg egyéb síkokon lévő élőlények, amiről az egyszerű embernek tudomása sincs. most akkor mivan?
2011. jún. 2. 22:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti én már láttam párat itt a városomba, olyan mások mint a sima emberek.
2011. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
vannak hát ha a csajt úgy hívják h bella swan a pasiját meg úgy h edward cullen XD ja és persze akk ottvan jacob is aki vérfarkas szal a kövi kérdés lehet az h napjainkban is léteznek vérfarkasok? ;)
2011. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Vámpírok léteznek, csak nem abban az értelemben ahogy a legende tartja. Sajnos nem egy olyan elvetemült őrültről hallani akik szívják az emberek vérét. Gondolom ebben nagy szerepe lehet a filmek maipulatív hatásának oO ... volt egy úságcikk is erről ... ha esetleg megtalálom befénymásolom ^^ ... volt valami olyan is, hogy fizetett az embereknek azért, hogy kiszívhassa a vérüket, meg volt aki a kertésze vérét szívta. Persze ezek még nem halnak meg feltétlen xx ...Bár olyan is volt aki előbb megölte az áldozatát és utána megitta az összes vérét :P. Ezekkel csak az a gond, hogy náluk nem sokat használ az ezüs, fokhagyma, vagy a kereszt :P.
2011. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Létezenek.De igazából hiába mondom úgye hiszed el én meg jót nevetek a naívságodon:D

Bár igazából megértem,hsiz a vámpírok NAGYON jól tudják a létezésüket titkolni..de néha az ő szájuk is eljár..

2011. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
sajnos vannak
2011. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 emolány ***** válasza:
Lehet hogy hülyeségnek hangzik. De én hiszem hogy léteznek.
2011. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

ha lennének vámpírok: -minden állatfaj veszélyeztetve lenne

-többszörösére nőnének a gyilkosságok

-a földön csak vámpírok élnének.

2011. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Szerintem kicsit sok volt a Twilight! :D
2011. jún. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Vannak vámpírok,csak nem a vérszívók..energiavámpírok...egyépként szerintem léteznek a vérszívó fajtából is (ezért nem kell lehülyézni senkit!!!!) beleolvadva a hétköznapjainkba és úgy,hogy tudna magukon mármint a vér utáni vágyaikon uralkodni! :) És tényleg nem bolond a barátnőd!Saját teszt alapján 25 emberből 16-an hisznek a vámpírokban!
2011. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Jaj, ne jöjjön már mindenki azzal, hogy az emberek Twilight-függők! -.-" Vámpírok léteznek s egy már írt is erre a kérdésre választ!
2012. febr. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!