Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg léteznek szellemek?

Tényleg léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Mert főleg éjszaka nagyon félek tőlük..
2011. máj. 29. 11:41
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

15:33-as: Régen én is azzal pöriztem hogy mindenféle szellem historiákat találatm ki és megosztottam itt vagy valami blogon. Gondolhatod hányan betojtak.. Pedig egyszerűen annyit mondtam hogy szellemet idéztem és betört az ablak stb..

SZELLEMEK NEM LÉTEZNEK! HÁNYSZOR DE HÁNYSZOR PRÓBÁLKOZTAM ILYENNEL, RÉGEN NAGYON HITTEM BENNE DE SOSE TÖRTÉNT SEMMI. DÉMONOKAT IS IDÉZTEM DE SEMMI NEM VOLT!

2011. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

ma 18:10

OTT A PONT!

2011. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Akkor mi az igazság?? Most valaki azt írja hogy vannak, valaki azt írja hogy nincsenek..:(
2011. máj. 30. 15:06
 34/44 anonim ***** válasza:

ma 15:06

szivjál és akkor lesznek

2011. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Köszi de hülyék ne válaszoljanak!!!
2011. máj. 30. 15:12
 36/44 anonim ***** válasza:

Nincsenek, hányszor mondjuk még el. Ez csak beteg emberek beteg agyának szüleményei.

Arra mondta, hogy szívj, hogy ha halucinálsz akkor majd lesznek.

Akik "látják" azoknak is csak az agya képzeli oda. Nem kell elhinni mindenféle rémtörténetet.

2011. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
41%

Ez lehet, hogy soha nem fog kiderülni, mert vannak olyanok, akik nem fogékonyak erre, plusz még úgy is lettek nevelve, hogy ilyesmi biztosan nem létezik.


Én sem hinnék ebben(ezért értem meg valamilyen szinten azokat az embereket, akik nem érzékeltek még ilyesmit, ezért nem is hisznek), de gyerekkoromban tapasztaltam sajnos érdekes dolgokat. 4-5 éves lehettem mikor egyedül voltunk otthon öcsémmel meg anyával és beindult a babáknak való zenélő játék, magától letekerődött a fürdőben a csap és teljes erőből elkezdett zubogni, a villany fel-le kapcsolódott...ha apa hasonlóan éjszakás volt, mint ezeken az éjszakákon mindig, akkor nagyimék átjöttek aludni és ők is tapasztalták ugyanezeket a dolgokat. Hozzáteszem akkor halt meg az alattunk lakó bácsika. Mindig féltem abban a lakásban, azóta szerencsére már elköltöztünk. Ettől függetlenül, így 20 évesen sem gondolok vissza jó szívvel arra a házra, mindig olyan sötétnek és félelmetesnek érzem az emlékeimben is.


A másik sztori nem hozzám kapcsolódik, hanem a páromékhoz. Az apósom öccse meghalt 18évesen balesetben. A szülei nem tudtak elköszönni tőle, ezért elmentek egy olyan emberhez, aki által kapcsolatba tudtak vele lépni. Azt, hogy mi történt, nem tudjuk, mert a nagymama azóta se hajlandó beszélni róla.

A harmadik sztori, lehet hogy hülyeség, nem vagyok biztos benne, hogy szellem vagy ilyesmi volt. Hétvégén kint voltunk beszélgetni egy régi vár előtt. Már olyan 10 óra lehetett mikor beszélgetés közben a szemem sarkából(a perifériás látásomnak nagyon a szélén volt, ezért nem vagyok biztos benne) mintha egy alakot láttam volna elmenni a szemközti ház fala mellett. Aztán odanéztem és senki nem volt ott.

Én ennyit tudok hozzátenni "bizonyítékként", mindenkinek a maga dolga, hogy elhiszi e vagy sem.

2011. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy hülyeség, ne higy neki.

Látod magát árulja el ilyen apróságokkal, már olyat is odaképzel ami nincs ott. Ez milyen bizonyíték? Az, hogy kicsi volt és félt? Te is félsz. Az, hogy kínjában a szülei elmennek minden féle bóvli helyre, mert nem tudják feldolgozni az eseményeket? Érthető, de hülyeség. Az, hogy a sötétben már a nagy ezós olyat is oda képzel ami nincs is ott, vagy egy macskába képzel emberi alakot a szeme sarkából? Nem hiszem, hogy magyarázatra szorul. Szóval nyugodj meg nincsenek szellemek és ne traktáljátok mindenféle ostoba rémtörténettel! Gondolkozzatok már!

2011. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek :)

Csak az a baj hogy így 14 évesen még nehéz eldöntenem hogy most mi az úgymond igazság ...

2011. máj. 30. 19:15
 40/44 anonim ***** válasza:
szerintem eröszakoltasd meg magad egy szellemel
2011. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!