Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg léteznek szellemek?

Tényleg léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Mert főleg éjszaka nagyon félek tőlük..
2011. máj. 29. 11:41
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Akkor csak töltsétek a pajzsotokat, sőt még KÁMEHÁMÉT is nyomjatok rájuk XD
2011. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 Killgun ***** válasza:
Istenem már!!!Te ne hülyítsd szegény lányt!!Ismerek sok szkeptikus b@armot,akik nem hittek benne,elmondták ilyen olyan beképzelésnek...1 hónapon belül meghalt!A nyakán semmi más nem látszott,de elvolt törve!Minden zárva!Senki nem volt benn!Meghalt...elárulom:egy árny ölte meg.Ha éltél volna át olyat mint mi,nem jönnél ezzel a sok hülyeséggel!Van amit nem ismer az ember...Engem pl megtámadott már egy árny...Majdnem megfulladtam a semmitől!1 éve:Idéztünk a barátaimmal,és a semmtől eltört a tükör!Ha nem értek ezekhez,lehet,hogy úgy járunk mint sok szerencsétlen:megszáll valami,vagy megöl minket!Az emberi ego nagyobb az univerzumnál!Nem ismerünk,nem látunk,nem tudunk felfogni mindent!A szellem világ is egy ismeretlen dolog.Idézz meg egy démont...Nem élsz majd sokáig.Ember...ha pokolra jutok is,mond el a démonnak:Kovács Szilveszter Mondta,hogy idézd meg.És azt is mondta tanítsd meg nekem milyen ha levesznek az egomból a számomra ismeretlen lények...Nem fogsz nevetni hidd el...
2011. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Igen bazzeg ,igen léteznek és mindenhol vannak.

Na jó vitcet férre téve...szval...egyél nápojt

2011. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 Killgun ***** válasza:
Na...ki mer megidézni egy szellemet,vagy démont,árnyat stb t?Na hajrá...Úgysem léteznek ugye?Na?Várom a válaszokat...Ennyi erővel ne vegyetek levegőt...azt sem látjuk...nem létezhet!!
2011. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
82%
Fingok egyet az maga a gonosz démon :D
2011. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Igen bazzeg, igen...
2011. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
szellemek nem léteznek
2011. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
58%

"Ennyi erővel ne vegyetek levegőt"


Olvasd már el, arra vedd már a fáradságot, hogy elolvasod amit a levegőről írtam te szegény hülye! Figyelsz, akkor ídézem neked amit írtam. Na olvasd:

"A levegőt nem látod akkor ne vegyél mert nem létezik. Hogyne látnád már a levegőt te agyatlan! Repültél már? Vagy láttad már képen a föld görbületét? Ugye hogy látod! Láttad már mikor megtöik a levegő a repülőgép kilépő élein? Ugye, hogy látszik! Láttad már a víz alatt a légbuborékokat? Hülye vagy!"


Mit idézzek meg egyáltlán, mikor nincs mit megidézni, azt sem tudom, hogy kell, nem fogok magamból hülyét csinálni. Szkeptikus...úgy csinálsz mitha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, csak páran nem hinnék el. Te beteg vagy ember, hallod Be-teg! Ez mát b e t e g e s. Nőjj már fel, térj észre!


Démonok, meg szellemek, manók, árnyak. Tudod mi az árny? Árnyék, amikor egy testre fény vetül és a test vetített képe egy felületre az az árnyék. Úgyhogy kedves szilveszter szerintem keress fel egy olyan embert aki tud neked segíteni ez ügyben. Milőtt még teljesen bekattansz a nagy mágiádba. Hidd el ezt nem rossz szándékkal mondom, sajnállak valamennyire, sajnálom, hogy a szüleid ezt nem vették észre időben.

2011. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

ma 16:50

IGAZA VAN

2011. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Olvass esti mesét akkor majd elmennek
2011. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!