Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg léteznek szellemek?

Tényleg léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Mert főleg éjszaka nagyon félek tőlük..
2011. máj. 29. 11:41
1 2 3 4 5
 11/44 Killgun ***** válasza:
Igenis léteznek.Csak a legtöbb ember elméje nem nyitott és bemagyarázzák a híres "tudományos" válaszokat.De ha neked az jó,tudományosan meg lett vizsgálva a telekinézis.Búra alatt a "semmitől" megmozdultak a dolgok.Nem találtak választ mi lehetett az,csak a hőmérséklet változást érzékelték a műszerek.Az volt az energia...
2011. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!
2011. máj. 29. 12:05
 13/44 A kérdező kommentje:
Szerintem is léteznek és nagyon félek tőlük..
2011. máj. 29. 12:06
 14/44 anonim válasza:
Akkor levegőt se vegyél, mert azt se látod, vagyis nem létezik:P
2011. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 Killgun ***** válasza:
Utolsó:Ezt lopom ha nem baj... :'P Szkeptikusok is idegesítenek ilyen hülye válaszokkal...A bosszú ideje eljött :'P Na amúgy kérdező:A szellemek nem bántanak,vagyis csak kevés.A démonok és az árnyak bántanak.Meg egyéb sötét lények.Ha úgy állsz hozzá,hogy nem tud bántani,mert te erősebb vagy,és elküldöd,ráordítasz,hogy tűnj el innen te...a folytatást rád bízom :'D akkor a gyengébbekkel már végeztél is.Az árnyak pl tudnak bántani így is.ezek ellen van az asztrális védelem,energia pajzsok,stb...Engem is megtámadott ma este egy árny.Én tettem fel az új kérdést is.Ott is láthatod,erős maradtam,és ellöktem magamtól.Ott nem írtam,de meg is ütöttem :') Visszatértem a fizikai testembe,és úgy jobban pörgött az agyam.El is ment egyből.De ha visszajön kinyírom amiért felébresztett hajnali 1 kor :@ xD Tanulj a hibámból:Hetente egyszer,töltsd fel a pajzsod :')
2011. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
senki sem tudja, hogy léteznek-e vagy sem. annyi mindent nem tudunk és mégis okoskodunk, és lehülyézzük azokat akik nem értenek egyet velünk. Valaki hisz benne, valaki nem. Én régen hittem, most már nem.
2011. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Huzzatok már ezekkel a kérdésekkel. Van itt kereső. Már töbször feltették ezt a kérdést, és ebből kérdésből több van mint a 404 es kérdéskből.

Lényeg h léteznek!

2011. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
42%
szerintem meg pszhihológus
2011. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
57%

Neee hülyítséte már szerencsétlen gyereket!!!! Idióták, 13 éves lánynak mit' kell mindenféle hülyeséggel tömni a fejét?


Drága gyermekem, szellemek NEM, tehát NEM léteznek. Azért mert van itt néhány iditóa ember, akinek segítségre lenne szüksége, azért még nem léteznek szellemek. A filmekben látott hülyeségek is csak ijesztgetésre vannak.

Nem kell félni este sem, attól jobban kell félni, hogy betörnek, mint hogy egy szellemmel találkozol. Az ember meghal puff, kész.

De annyira bírom azt, hogy még okosnak is hiszik magukat. A levegőt nem látod akkor ne vegyél mert nem létezik. Hogyne látnád már a levegőt te agyatlan! Repültél már? Vagy láttad már képen a föld görbületét? Ugye hogy látod! Láttad már mikor megtöik a levegő a repülőgép kilépő élein? Ugye, hogy látszik! Láttad már a víz alatt a légbuborékokat? Hülye vagy!

Milyen harmadik szemeddel? A szemüvegeddel, vagy a tyúkszemeddel látsz? Alap vagy közép szinten, na itt csaptam a fejemhez. Betegek vagytok, ezen kéne elgondolkodni.


Úgyhogy kedves 13 éves lány, szellemek nem léteznek!

2011. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Hallod 12:35!


Most elképzeltelek ahogy este a szobádban a levegőbe csapkodsz meg ordibálsz, a fantáziámat most hagyjuk, mindenesetre elég érdekes látvány lehetett. Én ha az orvosod lennék adnék egy beutalólt Nagykállóba, megmondom őszintén, hogy kicsit sajnállak. Elég rossz lehet így élni, hogy mindenféle agyszüleményektől félsz és védekezel ellenük. Megölni egy szellemet? Hát nem tudom, szerintem ez már túl van azon a határon amit józan észnek, vagy gyerekes képzelgésnek nevezünk.


Most akkor ki a hülye? Én vagyok én, vagy te? Mer' én legfeljebb azt nyírnám ki, aki bejön az udvaromba, bár lehet a kutyám hamarabb ugrana mint én az ágyból. :-)

2011. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!