Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehetnek ezek a fekete...

Mik lehetnek ezek a fekete árnyak?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már a házunkba elsuhanni fekete árnyat, de olyan gyors hogy szinte alig látni. Szinte felfoghatatlan ahogy kinéz, egy ember alak tulajdonképpen de csak egy fekete árny...
2011. máj. 24. 00:34
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
a démonok nem jelentkeznek nap közben, éjszaka tevékenykednek inkább, és a beltereken, pl nappali,fürdő,hálószoba
2011. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
De emellett más dolgokat is tapasztalt. lépések zaját, kutyaugatást, és már volt náluk agresszív szellem. Olvasd el az egészet, és megtudod.
2011. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Ha csak fényvillanások lennének, nem szóltam volna. A helyzet pedig egyre sújosabb. Majd meglátod miért, ha elolvasod a kommentjeit.
2011. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
írtam neki, de konkrétat nem tudtam mondani, énis találkoztam már jópár jelenséggel de ilyesmivel még nem
2011. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

készítettem AVP-t,video felvételt,thermo cam-os dolgok,

de ezeket ha nem muszály nem mutogatom

2011. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még ilyenröl, ezért hívtalak téged. Minden esetre, köszönöm hogy megnézted. :) Az email címedet elküldenéd nekem? Hátha szükség lessz még a tudásodra.
2011. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

külön e-mail címet gyártottam le

spirit001@citromail.hu

2011. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!