Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehetnek ezek a fekete...

Mik lehetnek ezek a fekete árnyak?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már a házunkba elsuhanni fekete árnyat, de olyan gyors hogy szinte alig látni. Szinte felfoghatatlan ahogy kinéz, egy ember alak tulajdonképpen de csak egy fekete árny...
2011. máj. 24. 00:34
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

ők valahol a "normál szellemek" és a "démonok" közt vannak

alakot nem tudnak változtatni, állandó alakjuk van, mindíg feketék vagy nagyon mély szürkék, körülöttük lehül a környezet pár fokkal pl ha a szoba 25 fokos és a sarokban megbújik egy árnyember még ha nem is látod de érzed hogy ott hidegebb van egy kicsivel akkor onnan tudhatod hogy van ott valami, nem ajánlom hogy játszadozz velük mert képesek megszállni az embert és gazdatestnek használni azt hogy kielégítsék a vágyaikat, amibe rosszabb esetben a gazdatest bele is halhat

2011. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
És te ezeket honnan tudod? Te értesz ezekhez a paranormális dolgokhoz, vagy csak hallottad valahonnan?
2011. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
tv,net, paranormális könyvek
2011. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Értem, kösz hogy válaszoltál a kérdéseimre. :)
2011. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
nincs mit, ahol tudok ott segítek, ha van még kérdésed akkor írj privit nyugodtan
2011. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aki sokat kérdezett. Figyelj, akkor megadnád az email címedet? Mert privibe nem tudok írni, és volna egy gyerek, akinek elkéne egy kis segítség. Nem tudom hogy te tudsz-e valamit a démonokról, de ez a dolog nagyon annak tünik. Mindjárt belinkelem a kérdést is.
2011. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
2011. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
ittvagyok, megpróbálok segíteni, a démonokhoz is konyitok valamit
2011. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Ezer köszönet! :)
2011. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
elolvastam, de a sárga villanás semmire se utal, lehet hogy nagy energiájú entitás volt, de lehet azis hogy csak egy egyszerű fényjáték, azt írta hogy többen is látták, amit a legvalószínűbbnek tartok az az hogy valaminek a lámpája villant egyet
2011. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!