Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehetnek ezek a fekete...

Mik lehetnek ezek a fekete árnyak?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már a házunkba elsuhanni fekete árnyat, de olyan gyors hogy szinte alig látni. Szinte felfoghatatlan ahogy kinéz, egy ember alak tulajdonképpen de csak egy fekete árny...
2011. máj. 24. 00:34
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

neharagudjatok hogy beleszólok de:

az árnyakat amiket látsz azokat árnyembereknek hívják és legtöbbször nem jó szándékkal vannak ott, a szellemek teljesen mások, azok a legtöbb esetben normál sebességel haladnak és amint észreveszed hogy ottvan eltűnik, az árnyemberek viszont a félelmedet használják ki, minnél jobban félsz annál erősebbek

2011. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
utsó:akkor a k*va anyjukat!:) komolyra fordítva,mit tudnának ártani,és miért teszik?
2011. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Azt hittem az árnyemberek csak olyan szellemek, amik valamilyen oknál fogva meg akarják mutatni magukat. De szivesen meghalgatnám a te verziódat is. Kíváncsivá tettél.
2011. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Ja,amúgy volt olyan,hogy este becsuktam a szemem,és egy fekete,(de ez nem volt halvány,teljesen fekete)magas,erős testalkatú emberalak jelent meg előttem.éreztem,hogy gonosz.félelmet éreztem,de aztán eltűnt,és kész.máskor pedig volt,hogy szintén becsuktam a szemem este,és határozottan tisztán hallottam,hogy ezt mondja egy hang:"nem vagy egyedül"és egy fekete mozgó árny képe jelent meg előttem,ahogy a függönyöm előtt megy el.kinyitottam a szemem,mert nem hittem el az egészet,mondtam magamban"mi van????" erre még egyszer elismételte a hang,immár kihangsúlyozva:"NEM VAGY EGYEDÜL"

és ezt most komolyan mondom.20:20

2011. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak kitaláltad? Csak mert olyan horror film szerüen hangzik. Ha nem kitaláció, akkor tényleg félelmetes sztori.
2011. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Nem kitaláltam,tényleg így történt.és az a durva benne,hogy teljesen valósághű volt az egész,egy tiszta,határozott hang,csak úgy minden előzmény nélkül,és ugye még el is ismételte a mondatot kihangsúlyozva,mintha tudatni akarta volna velem,hogy"Ne hidd azt,hogy csak képzelődsz."

És még egy érdekesség,egyszer régebben bátyám is beszélt róla,hogy egyik éjszaka olyan érzése volt,hogy valaki figyeli.kinyitotta a szemét,és egy fekete alakot látott maga előtt,ami lassan eltűnt.

Igazából én sem tudok mit kezdeni ezekkel a dolgokkal,megdöbbentőek mindenesetre.remélem nem fog bántani senki....

2011. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
az árnyemberek a kisebb fizikai bántalmazástól kezdve akár az őrületig bármit meg tudnak tenni az emberrel, a házban levő elektromos vezetékek által kisugárzott energiát, az élőlények energiáját és a félelmet használják ki
2011. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
79%
ha nem bántottak eddig akkor ne provokáld őket, úgyértem ne utasítsd hogy menjenek el, ne szenteltesd fel a házat mert ezek attól nem mennek el csak idegesebbek lesznek és a legonfosabb, a szobádban ne legyen tükör,
2011. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
És ezek az árnyemberek pontosan mik? Úgy értem hogy lesznek? Ezek a normális szellemekböl alakulnak ki?
2011. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

ezek legtöbbször a nem megfelelő temetés miatt maradtak itt, gondolok itt arra hogy gyilkosság áldozata akit csak ugy elföldeltek, háborús holtak szellemei, olyan emberek visszamaradt lenyomatai akiket nem szertartásszerűen temettek el hanem csak úgy "behányták " őket egy gödörbe,

nem szabad velük játszani, az elűzésük nagyon körülményes és nem is biztos hogy végleg elmennek, az "átléptetéshez sok dolog kell:

felszentelt és gyakorlott pap, médium, és egy kutatócsoport akik rögzítik és igazolják hogy elment,

de ha ezek meg is vannak és rendben lezajlott minden az még nem biztosíték arra hogy nem térnek vissza, nem szívesen hagyják el azt a környezetet ahol megtelepedtek, sok esetben még a költözés se megoldás mert ha úgymond "rátapadnak" egy személyre,tárgyra,állatra akkor azok a költözéssel együtt mennek

2011. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!