Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehetnek ezek a fekete...

Mik lehetnek ezek a fekete árnyak?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már a házunkba elsuhanni fekete árnyat, de olyan gyors hogy szinte alig látni. Szinte felfoghatatlan ahogy kinéz, egy ember alak tulajdonképpen de csak egy fekete árny...
2011. máj. 24. 00:34
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
33%
Ez lehet a dementhia jele is
2011. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Nincs sok elektromos vezeték és nem csak a szemem sarkából láttam már. Az az érdekes hogy a gyermekkori barátaim is látták itt a környékünkön mikor kicsik voltunk, csak valamiért én még mindig szoktam. Az elmémmel nincs semmi baj, tudom hogy mit látok...
2011. máj. 25. 00:30
 13/47 anonim ***** válasza:
Hány évesek voltak a barátaid mikor látták? És más jelek nincsenek? Pl lépéshangok. leeső tárgyak, satöbbi? Nem halt meg valakid mostanában?
2011. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Amikor láttuk gyerekként olyan 8 alatt lehettünk. Nem halt meg senki, a házba se halt még meg senki ahova költöztünk. Amúgy szoktak lenni érdekes hangok, leesik pl egy doboz meg hasonlók de körülnézel és semmi. Plusz szellemet is láttam már a házba de gondolom az más :/
2011. máj. 25. 22:31
 15/47 anonim ***** válasza:
Nem a szellem és az árnyék ugyan az... - -" A diagnózis megvan, szellem lakta a házad, sorri. :( Amikor ezek a dolgok történnek, akkor azt úgy teszi, mintha meg akarna ijeszteni, vagy mintha fel akarná hívni magára a figyelmet? Amikor a közelében vagy, vagy megjelenik előtted, akkor milyen érzés fog el? Szorongás, félelem, megdöbbenés, boldogság, melegség, vagy semleges? Nem próbált már beszélni hozzád? Pl a füledbe súgta hogy "segíííts"?
2011. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim válasza:

Durva... :O

Én is láttam már párszor ilyen fekete "árnyat"!!!

2011. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Azért nem kell mindig szellemre gondolni ha fekete árnyakat látsz, a kérdezőnél azért egyértelmű hogy szellem, mert már más furcsa dolgok is jelentkeztek nála. Leeső tárgyak, és egy jelenés. Az ilyen szem sarkából látható árnyakat gyakran magyarázza az elektromágneses tér. Olvasd el elejétől a végéig a válaszokat.
2011. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
0%

"Amikor láttuk gyerekként olyan 8 alatt lehettünk"


A többség továbbérik később :D


Teljesen mindegy hogyan akarod bemagyarázni, de ezt te csak beképzelked, mert ilyen nem létezik !

2011. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
én is láttam már ilyet.emberalak volt,de nem teljesen fekete,hanem áttetszőbb,halványabb.éjszaka mentem be a másik szobába,és az előszobából láttam,hogy mintha megijedt volna tőlem,és gyorsan eliszkolt.nem ijedtem meg,csak eléggé meghökkentem.visszafeküdtem az ágyamba,és átgondoltam a dolgot:nem lehetett az én árnyékom! egyrész profilból láttam,én meg szemben álltam vele,másrészt gyorsabban mozgott,mint én,harmadszor mögöttem nem volt fény,csak előttem,ami az utcáról szűrődött be,de annak akkor a hátam mögé kellett volna árnyékot vetnie,de ha az én árnyékom lett is volna,akkor az a földre vetül,nem pedig kb.egy magasságba velem...én kb.négy méterre lehettem ettől az alaktól.nem tudom mik ezek,de ne félj tőlük,úgysem tudsz mit csinálni ellenük,de nem hiszem,hogy tudnának bántani.amit én láttam,az jobban be volt sz.rva tőlem,mint én őtőle:)
2011. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Hát ki tudja mik ezek, igazából már nem nagyon zavar ha látok is valamit. Nem hinném hogy meg akarja mutatni nekem magát, egyszerűen elsuhan előttem és kész. Kétlem hogy elektromágneses mező vagy micsoda, mivel ember alakja van. Aki meg azzal jön hogy képzelődök, mindenki magából indul ki :)!
2011. máj. 28. 20:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!