Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sikerült már szellemet idézned?

Sikerült már szellemet idézned?

Figyelt kérdés
Sokan annyira állítják, hogy veszélyes meg ne próbáld ki, stb. Kíváncsi vagyok hányaknak sikerült, és milyen, volt mik történtek. Csak mert én már kipróbáltam egyszer-kétszer, de érdekes módon semmi nem történt.. :D
2011. máj. 20. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben olyanokat kérdeztünk tőle, amit mindig csak egyvalaki tudott (pl. mit ettem ebédre, milyen színű bugyi van rajtam, ilyeneket). Ha ezekre megválaszolt, főleg róla kérdezősködtünk, elég bénák voltunk ilyen téren, nem voltunk felkészülve, mit érdemes kérdezni. Ki kibe szerelmes, kinek hány gyereke lesz, ezekre emlékszem, pedig kb. egy-egy órát maradt mindig, úgyhogy biztos egy csomót kérdeztünk, kár, hogy elfelejtettem, de majd körbekérdezem az akkori haveroktól, ki mire emlékszik.


Ő magáról azt mondta el (és amire emlékszem), hogy katona volt, külföldi (orosz?), és 35 évesen halt meg, ott, ahol szellemet idéztünk, mármint azon a településen. Legelső alkalommal még a nevét is elmondta, de arra már nem emlékszem, pedig sokáig tudtam. Később már a nevén hívtuk, és hamarabb is "megjelent".


Őszintén megmondom nektek, hogy ma, felnőtt fejjel nem mernék belevágni, és pontosan azért nem, mert saját magam tapasztaltam, hogy működik. Ma már tisztában vagyok a lehetséges következményekkel is, hogy rosszul is elsülhet.

2011. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod/válaszotok.


olyan fura, mi is kipróbáltuk többször is vártunk egy csomót de nem jött semmi, pedig kíváncsi lennék.:D


Letudnád írni az egész menetét az elejétől, tehát hogy hívtátok pl? előre is köszi. :D

2011. máj. 22. 19:54
 13/14 anonim válasza:
a barátnőm egyszer az idióta haverjaival ilyen ABC-s vagy milyen táblát próbáltak ki(amin a pohár van... :D:D)folyamatosan olyan érzése volt mintha figyelnék, nagyon depressziós lett pedig elég életvidám lány volt eddig, és azt állítja, hogy látja a halott Apukájának a szellemét ülni a fotelben... azóta jár természet gyógyászhoz és táltoshoz...(ebben az a fura, hogy ő nem nagyon hitt az ilyenekben, de mégis ezt állítja..ő engem mindig lehülyézett, hogy hiszek a szelemekben) nem próbálnám ki...
2011. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 emolány ***** válasza:
Én kiprobáltam egszer.
2011. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!