Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sikerült már szellemet idézned?

Sikerült már szellemet idézned?

Figyelt kérdés
Sokan annyira állítják, hogy veszélyes meg ne próbáld ki, stb. Kíváncsi vagyok hányaknak sikerült, és milyen, volt mik történtek. Csak mert én már kipróbáltam egyszer-kétszer, de érdekes módon semmi nem történt.. :D
2011. máj. 20. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én hiszek benne, de nem próbálnám ki. Meg nem is nagyon vannak halott ismerőseim, rokonaim, szóval nem tudom, kit idéznék meg... Ilyen random szellemeket meg nem idézgetek, minek?
2011. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne próbáld meg, mert én olvastam, hogy volt, akit meg is öltek a szellemek
2011. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen kipróbáltam, ma (27) már nem tenném, pedig nem volt rémisztő, de sikerült. Betűs táblával, pohárral csináltuk, akkor jó poénnak tűnt, nem gondoltunk bele, hogy rosszul is elsülhet. Minden kérdésünkre válaszolt, 3-4-szer idéztük meg, és többször egyszerűen nem sikerült.
2011. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kezecske.

Utolsó: Papírra rajzoltátok és pohárral csináltátok? Mi is, de semmi se történt pedig többször is próbáltuk, ugy ahogy kell. :D... pedig kiváncsi lennék.

2011. máj. 20. 18:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok visszagondolni, de nem rémlik, hogy mire írtuk fel a betűket, csak az, hogy valami nagyra és keményre... Azt tudom, hogy üvegpohár volt, ez biztos. És voltak betűk, meg volt Igen-Nem is. Egy darabig hívni kellett, amikor megjött, akkor viszont olyan villámgyorsan kezdett a pohár suhanni betűről-betűre, hogy alig tudtuk az ujjunkat rajtatartani. Innen zárható ki a csalás ténye is, mert többen voltunk, kb. 6-7-en, tesztelésképpen úgy kezdtük, hogy olyan kérdéseket tettünk fel, amikre mindig csak egyvalaki tudta a választ. Így kizárhattuk, hogy valaki más mozgatja a poharat. Emlékszem, hogy az utolsó (asszem 4. alkalommal) már nehezen érhetően válaszolt, bizonytalanabb volt a pohár mozgása, "szakadozott". Ez volt az utolsó alkalom, utána nem jött többet.
2011. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem jól megy,akár most is sikerül!

Az idézet egyik kedvenc géniuszomtól például így szól:

"MI AZ HOGY? NAGYON IS!"

Érdekes módon ezután sem történt semmi,

pedig a mennyezetnek is le kellett volna szakadni.

...vagy nem ilyesmire gondoltál? :-(

2011. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 spyke93 ***** válasza:

A szellem idézős tábla neve : Ouija

részletes info : [link]

2011. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

akinek sikerült, mit kérdeztetek tőle,és mit válaszolt?:D

É

2011. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Akinek sikerült mit kérdeztetek tőle és mit válaszolt?

Én is kipróbálnám mert kiváncsi vagyok hogy milyen de félek nagyon hogy itt marad egész végig kisérteni fog vagy akármi, és nem tudom vissza küldeni.:S

2011. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem de nem is akarom kipróbálni különösebb ok nélkül mert ezt nem lehet csak úgy szórakozásból csinálni.
2011. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!