Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi vagy Ki az a Bloody Mary?

Mi vagy Ki az a Bloody Mary?

Figyelt kérdés
Mi vagy Ki az a Bloody Mary? Légyszi képet ne mert fosok az egésztől!
2011. máj. 12. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Émn láttam a horror filmet nagyon ilyesztő számomra (de ne hívjatok betojinak) eléggé rémisztő azt ajánlom ne nézd meg mert betojsz te is!
2011. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
13:33 Akkor már csak azért is meg nézem
2011. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az Odaát egyik epizódjában szerepelt ez a név. Nem? Ha kiejted a nevét, meghal vagy valami ilyesmi volt a FILMBEN.:D
2011. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
szerintem is ijesztő 10 éves vagyok és amióta nem foglalkozok vele azóta nem vok betojva de most újra! de amúgy szerintem ez egy nagy HAZUGSÁG
2011. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy tükörnél erőszakolta meg és ölte meg őt a férje. És ha kimondjuk éjfélkor sötétben 3x a nevét akkor megjelenik. Azt má nem tom mit csinál. Lehet hogy csak pókerezni akar. De lehet hogy meg akar erőszakolni stb.

Szerintem ne próbáljátok ki. Egy szellem rád ragadhat az egész életedben, vagy b@szol rá és megcsinálod és nem félsz egy kib@szott lebegő, nem szilárd halmazállapotú cs1cskátol, aki már meghalt.

2011. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

05-13 13:33, ez neked ijesztő? Én 13 éves fejjel inkább undorítónak láttam, mint ijesztőnek.

Egyébként számos verzió kering a neten, s kismillió módszer a megidézésére.

Ezt írja a Wikipédia:

"Bloody Mary egy Mary Worthington nevű lány szelleme, aki 19 éves korában lett gyilkosság áldozata. A gyönyörű lány az indiai Fort Wayne-ben élt egyedül, amikor valaki betört lakásába, és brutálisan meggyilkolta; egy késsel kiszabta szemeit. Mary halála előtt még egy tükörre megpróbálta felírni és egy rendőrnek elmondani gyilkosa nevét, ám csak annak töredéke hangzott el: T-R-E. Az emberek a sebészként dolgozó Trevor Sampsonra gyanakodtak, tettét bizonyítani azonban sohasem tudták.

Mary szelleme azóta tükrökben kísért, és aki kimondja háromszor "Bloody Mary" nevét, ő megjelenik, és megbünteti az olyan embereket, akik gyilkosság titkát rejtegetik; kivájja a szemüket. A kísértet elpusztításának egyik módja a holttest hiányában, hogy szembetartanak vele egy tükröt, így tükörképét vádolva egy halálesetért, önmagát pusztítja el."

2011. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én speciel inkább szkeptikus vagyok a témával kapcsolatban, de azért van bennem egy kis félelem is. Szóval túl abszurd ahhoz, hogy komolyan vegyem, de azért nem próbálnám ki.:D

Utolsó voltam.

2011. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Ti akkkora fa@@ok vagytok ba@@zátok meg !

NEM NEM ÉS NEM és még inkább NEM ezek közül eggyiksem igaz !

de most akk mindent leírok maryről !

én már 2 éve foglalkozom bloody maryvel és mindent took róla !


1. AZ ÉLETE

Bloody Mary egy Mary Worthington nevű lány szelleme, aki 19 éves korában lett gyilkosság áldozata. A gyönyörű lány az indiai Fort Wayne-ben élt egyedül, amikor valaki betört lakásába, és brutálisan meggyilkolta; egy késsel kiszabta szemeit. Mary halála előtt még egy tükörre megpróbálta felírni és egy rendőrnek elmondani gyilkosa nevét, ám csak annak töredéke hangzott el: T-R-E. Az emberek a sebészként dolgozó Trevor Sampsonra gyanakodtak, tettét bizonyítani azonban sohasem tudták.

Mary szelleme azóta tükrökben kísért, és aki kimondja háromszor "Bloody Mary" nevét, ő megjelenik, és megbünteti az olyan embereket, akik gyilkosság titkát rejtegetik; kivájja a szemüket. A kísértet elpusztításának egyik módja a holttest hiányában, hogy szembetartanak vele egy tükröt, így tükörképét vádolva egy halálesetért, önmagát pusztítja el.Ez azonban még senkinek nem sikerült+Mary még senkit nem ölt meg azok közül akik megidézték csupán csak kisebb>>nagyobb sebeket>karmolásokat ejtett rajtuk.


2.MARY OTTHONA

Mary egyedül élt az Indiai Fort Wayne-ben az USA-ban.Mondhatnánk azt is , hogya szüleivel és bátyjával élt de nem mivel nem egy házban laktak! Csak egyaránt az Indiai Fort Wayne-ben.


3.MARY IDŐZÍTÉSE

Nem csak éjfélkor lehet őt megidézni hiszen az éjfélnek semmi köze nincsen mary halálának mivel Mary egyépként is fényes nappal halt meg !


4.A TEMETÉS

Mary Worthington (Morrist) a Covington Memorial Gardens temetőben temették el.Úgy mint anyukáját Mary Worthington Morrist.


5.MARY CSALÁDJA

Anyukája:Mary Worthington Morris

Született:1923.május.3.

Elhunyt:2009.július.3.


Mary MORRIS (86) a Fort Wayne-ben halt meg 2009.július.3.-án a Szent anna otthonban(Saint Anne Home-ban) 1923.május.3.-án született Liverpool,Angliában.

Született neki egy lánya Mary Worthington (Bloody Mary) . Aztán nyugdíjbamentán miután 20 évig volt igazgatója a Nichols Bakery-nek.Férje James Morris volt és Mryn kívül volt még egy fia David Morris.

A temetése pedig :Covington Memorial Gardens.Prefalált emlékműk a nemzeti vese alapítványnál (to National Kidney Foundation-nál.


Apukája:James Morris volt.

Fiú testvére davis morris apjával és anyjával és Maryvel élt együtt amíg Mary elnem költözött ezután Mary egyedül élt míg bátyja a szüleivel.


6.MARY NEVE

Mary egyépként az anyjáról kapta nevét míg bátyja nem Wothington lett hanem Morris.Mary igazából hivatalosan a Mary Worthington Morris nevet kapta.


Naggyjából ennyi rem h segítettem mint már mondtam maryhez nagyon sok közöm van és már 2 éve foglalkozom maryvel.mindent tudok róla de nem fogok egy egész füzetet leirni.mindenesetre azért megemlíteném h ezek nem internetes szövegek hanem magam állítottam össze! rem h segítettem !*Melitta*

2011. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam a Tíz Mód nevű sorozatban, hogy Mary egy gyönyörű és beképzelt lány volt akit csak a haja érdekelt. Egyik este a haját fésülte és egy betörő ment egyre közelebb, de nem azért, hogy megölje hanem, hogy a haját levágja. Erre Mary besokallt és összeomlott szellemileg és testileg is ezért felakasztotta magát és aki 00:00-kor kimondja a nevét egy tükörbe gyertya mellet annak nem csak a haját hanem az életét veszi.
2011. okt. 1. 09:04
 20/21 haha00 válasza:
55%
Állj egy szál gyetyával a tükör elé kántáld a nevét 3x majd megjelenik egy D*rex óvszerrel és lóbálja majd a himpilimpijét. Vigyázz fertőző a f*sza ne érj hozzá. Biztos kérni fogja majd h sz*pd le. Egy megoldás van ez ellen h eltűnjön a p*csába. Mond neki: Szemjagol a gyűrűd nem a f*rk*don van hanem a végzet hegyében, én Barbie vagyok és ez a Legyen Ön is Milliomos ;))
2011. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!