Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez az a Bloody Mary akiről...

Ez az a Bloody Mary akiről hablatyolnak az emberek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=NAwOS7jAJP0


jah, és vki irja má le a sztoriját:D


2010. dec. 24. 13:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Én a sztorit még valamikor régen egy filmeb/sorozatban láttam. Az volt, hogy ha éjfélkor a tükörbe nézel és kimondod háromszor azt, hogy 'Bloody Mary' vagy 'Véres Mária' akkor eljön hozzád éjszaka és a szemeidet kikaparja és elvérzel. Ennyi a sztori.
2010. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

dde EZ az?O.o mer wikipediaba iet talaltam:

Bloody Mary egy Mary Worthington nevű lány szelleme, aki 19 éves korában lett gyilkosság áldozata. A gyönyörű lány az indiai Fort Wayne-ben élt egyedül, amikor valaki betört lakásába, és brutálisan meggyilkolta; egy késsel kiszabta szemeit. Mary halála előtt még egy tükörre megpróbálta felírni és egy rendőrnek elmondani gyilkosa nevét, ám csak annak töredéke hangzott el: T-R-E. Az emberek a sebészként dolgozó Trevor Sampsonra gyanakodtak, tettét bizonyítani azonban sohasem tudták.


Mary szelleme azóta tükrökben kísért, és aki kimondja háromszor "Bloody Mary" nevét, ő megjelenik, és megbünteti az olyan embereket, akik gyilkosság titkát rejtegetik; kivájja a szemüket. A kísértet elpusztításának egyik módja a holttest hiányában, hogy szembetartanak vele egy tükröt, így tükörképét vádolva egy halálesetért, önmagát pusztítja el.

2010. dec. 24. 13:27
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt a legendát hallottam, amit a wikin találtál.

Áll. éjfél után 3x kell kimondani a nevét, és előjön a tükörből, kivájja a szemed.

De ez csak legenda, nem valóság.

2010. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, Véres Mária egy angol királynő volt.
2010. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
azér éjfélkor a 3 bloody mary-t kipróbálom:D:D
2010. dec. 24. 13:36
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb igyatok Bloody Mary-t.
2010. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
jaja am az a koktel sztem tök jó
2010. dec. 24. 13:42
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam a filmjét. Barátnőmmel néztem,mit nemondjak elég beteg:D. ( Ha akarod belinkelem)

Arról szólt hogy a pincébe volt egy tükör és a nővérkék ilyen ' beavatás'szerűen az újakat leküldték, hogy álljanak a tükör elé és mondják ki háromszor. De az volt a poén, amit nem értek,hogy meztelenül kellett a tükör elé állni. ( Ha valaki tudja miért,írja már le :D)

Na szóval, aki kimondta, annak kikapatra a szemeit és beletette kis befőttes üvegekbe...

A többit nem írom le, mert nem akarom lelőni a poént, ha esetleg megnéznéda filmet :)


15/l

2010. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják.

Éjfélkor vagy az után, pontosan már nem tudom 3X kell a tükörbe mondani azt, hogy Bloody Mary és kivájja a szemeidet.

2010. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
amit te írtál az Odaát -Supernatural- c. sorozat 2. évadának 5. része :)
2010. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!