Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Magamra haragíthattam (nem is...

Magamra haragíthattam (nem is hiszek ebben)?

Figyelt kérdés

A mi lakásunkban meghalt egy kislány (régen volt de rokon volt) betegségben és van egy nagy kép a falon róla. NA most kérdeztem apukámtól elég feldúlt állapotban ,hogy miért nem vesszük le ezt a képet amin idézem: ˇa halott kis csaj van ˇ ?. mondtam szebbeket is...

Aztán barátom elkezdett hülyülni hogy most ezért bosszút áll a kislány. Én meg csak röhögtem jó még ma sem hiszem el de furcsa hogy:

Álmennyezetünk van és olyan mintha szabályosan futna rajta valaki idönként ugyan ez az előszobánkba. És a kutya rendszeresen azt a sarkot nézi ahol semmi sincs csak a kép. magától nyílik ki néha az ajtó illetve csapódik be.... és hasonlóak

Na most ezt meséltem a barátnőimnek akik közölték hogy többet nem jönnek ide xD ! Én nem igazán tudom mind ezt elhinni....


2011. máj. 7. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
jesszus én már bizti elpatkoltam vna szívrohamban :D
2011. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj maradhat.Látot már mesztelenül?Lehet hogy a barátnőid csak féltékenyek a képre!
2011. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!